Оформлення вхідної групи для магазину шпалер і штор «Маестро»

Як до Вас звертатись?

Телефон

Маэстро

Не перший раз ми працюємо з цією мережею магазинів і робимо для них оформлення вхідної групи. На цей раз під ним малося на увазі виготовлення та монтаж двох вивісок, прапорів з флагштоками, а також оформлення вітрин. Сам монтаж проходив в місті Київ.

Рано вранці в суботу, перший день останнього осіннього місяця, наша бригада монтажників і оформлювачів зібрала все необхідне і попрямувала до столиці. На виробництві їх вже чекали необхідні деталі для монтажу.

Отже, по приїзду на місце хлопці одразу приступили до роботи. Монтаж обіцяв бути не легким – велика частина елементів оформлення необхідно було змонтувати на висоті 16 м. Але за допомогою спеціальних лісів ця задача вже не виглядає такою неможливою.

А зараз декілька слів про кожен з елементів цього оформлення вхідної групи.

Планшет з об’ємними буквами

Елемент вивіски – планшет з об’ємними буквами

Для початку поки оформлювачі займалися поклейкою вітрин за допомогою аплікації із самоклеючої плівки Oracal 641 серії, інші хлопці монтували вивіску. Її виготовили заздалегідь на виробництві, і вона являє собою об’ємний планшет з об’ємними літерами. Для їх виготовлення використовували кольоровий АПК 3 мм (планшет), а також ПВХ 3 і 10 мм для бічних і задніх панелей об’ємних літер, і молочний акрил 3 мм, в якості лицьових панелей. Літери повинні були бути світловими, так що для цього використовували світлодіодний модуль ELF 3-3528.

Оформлення вітрин магазина. Світлова вивіска магазина штор і шпалер

Ось так виглядали ця вивіска і вітрини в темряві

Крім цього нашим хлопцям потрібно змонтувати ще одну вивіску з лайтбоксів, флагштоки і планшет. Хотілося б більше зупинитися саме на вивісці. Як і практично на всіх елементах, на цій вивісці використовувалася УФ друк. Він краще для застосування на вулиці, так як не підвладний ультрафіолетовим випромінюванням. Сама вивіска складалася з планшета з кольорового АПК 3 мм плюс сам лайтбокс. Він виготовлявся з ПВХ 5 мм і молочного акрилу – для лицьової панелі. Оскільки лайтбокс являє собою світиться виріб, то щоб зробити його таким ми використовували світлодіодні модулі ELF 3-5050.

Лайтбокс магазина штор і шпалер

Це замовлення виконано, але, думаю, попереду нас чекає ще безліч захоплюючих замовлень зовнішньої реклами, як з цим замовником, так і з новими.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)