Оформлення рекламної групи для перукарні в Вишневому

Як до Вас звертатись?

Телефон

Перукарня

Нове замовлення на оформлення вхідної рекламної групи, наші монтажники і оформлювачі виконували в промисловому і культурному центрі Київської області – місті Вишневе.

Замовник звернувся до нас з проханням оформлення вхідної групи перукарні. Після півтора тижнів розробки та узгодження ключових моментів, нашим дизайнером було розроблено три варіанти художнього оформлення фасаду будівлі. Обраний варіант ми розглянемо в цій статті.

Всього було розроблено чотири основних види робіт. Перший це – оформлення вітрин. Для цього використовувався повнокольоровий друк на самоклеючій плівці. Оформлювачі вже по місцю монтажу провели роботи з поклейки зображення на вітрини перукарні, в той час, як монтажники займалися світловими вивісками.

Оформлення, оклейка вітрин парикмахерської

Лайтбокси спочатку були виготовлені і зібрані на нашому виробництві. Їх було три види.

Перший лайтбокс прямокутної форми, представляє з себе складну конструкцію з чотирьох видів пластику, оцинковки і світлодіодів. Приблизна схема вивіски представлена нижче.

Схема вивіски, лайтбокса

Як видно на малюнку, задня стінка вивіски виконана з оцинковки, до якої прикріплені світлодіоди. Бічні панелі і лицьова сторона виготовлені з композитних панелей 3 мм (АКП) синього кольору. За допомогою фрезерного верстата, на лицьовій панелі, з композиту були вирізані букви «Перукарня» на проріз. Потім, з внутрішньої сторони композиту був приклеєний молочний акрил 2 мм. З прозорого акрилу 6 мм були виготовлені рекламні літери, які потім розмістили в прорізах композиту. На завершення, на прозорий акрил нанесли ще один шар молочного акрилу 2 мм, завершуючи виріб. Така технологія виготовлення вивісок дозволяє створити підсвічування кожної букви з боків, а також з лицьового боку.

Оформлення вхідної групи, фасада парикмахерської

Другий лайтбокс був виконаний у формі перукарських ножиць. Для створення цієї вивіски використовувалася технологія «цукеркова коробка». При цьому виді збірки, верхня панель вивіски закриває нижню як в коробці шоколадних цукерок. Дана вивіска була виготовлена з ПВХ 5 мм – задня панель, ПВХ 4 мм – бічні панелі, акрил молочний 3 мм – лицьова панель. Борти і лицьова панель тоновані за допомогою аплікації із самоклеючої плівки. Для бічних бортів використовувалася плівка Oracal 641 серії, а для лицьовій панелі використовували світлорозсіювачу плівку Oracal 8500 серії.

Третім видом вивіски стала – двостороння світлова вивіска на панелі кронштейн. Точно так само, як і в вивісці «Ножиці», для лицьовій панелі використовували молочний акрил 3 мм та аплікації з плівки серії 8500. Борта вивіски були зроблені з ПВХ 5 мм, тонованому плівкою серії 641.

Сподіваємося, що у нас буде ще багато замовлень в прекрасному місті Вишневому. А також на подальшу співпрацю з цією перукарнею.

Якщо ви також хочете замовити оформлення вхідної групи в будь-якому місті Київської області, скористайтеся формою зворотного зв’язку.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: