Виготовлення елементів оформлення вхідної групи магазину

Як до Вас звертатись?

Телефон

preview-news-oformlenie-vhodnoi-gruppy-magazina

Набагато зручніше і практичніше замовляти виріб у одного і того ж рекламного агентства – подумав замовник і замовив у нас цілий комплекс виробів для оформлення вхідної групи свого магазину. У спектр послуг, які були надані нашим рекламним агентством входять:

Фасадна вивіска магазину з об’ємними літерамиНайцікавішим проектом була фасадна вивіска розміром 5880*1100*70 мм. Для основи вивіски використовували алюмінієво-композитні панелі (АКП) 3 мм кольору слонової кістки. Борти вивіски були тоновані плівкою, що самоклеїться Oracal 641 серії. Зображення було нанесено за допомогою аплікації с/к плівкою. Для стійкості всередині вивіски був змонтований каркас з профільної труби. Задня панель – оцинковка, оскільки вона краще проводить тепло, що збільшує термін служби світлодіодів.

Рекламний банер на каркасіОб’ємні накладні букви «МЯСОРУБКА» були врізані в основу і виготовлені з кольорового акрилу 3 мм. Борти букв були виклеєні з ПВХ 4 мм. і тоновані с/к плівкою. До основи букви кріпляться за допомогою того ж ПВХ 4 мм. Наші об’ємні букви повинні світитися в темряві, тому в якості підсвічування були використані світлодіодні модулі ELF VIVO III в загальній кількості 92 шт.

Під назвою магазину розмістили напис зі світлових букв на проріз – «Мережа фірмових магазинів». Плоскі букви на проріз виготовили з молочного акрилу 3 мм., а зверху тоновані світлорозсіюваючою плівкою серії 8500. Для підсвічування використовувалися світлодіоди ELF VIVO II в кількості 22 шт.

Інформаційний стенд - куточок споживача

30 серпня роботи були здані замовнику. Бажаємо йому успішної роботи і великої кількості відвідувачів.

Банер на вітрині

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(20 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: