Оформлення фасаду, вхідної групи магазину «Гурман», об’ємні несвітлові букви і оформлення вітрин

Як до Вас звертатись?

Телефон

Гурман

Наша компанія закінчила черговий великий проект з оформлення вхідної групи. На цей раз до нас звернулися власники мережі магазинів «Гурман». Вони вирішили відкрити новий магазин в районі Ж / Д вокзалу в місті Черкаси.

Нам вже доводилося працювати з цим замовником, але за іншими проектами. Проект був терміновим і вимагав від усіх повної віддачі. На цей раз у нас був макет замовника, і ми змогли відразу ж приступити до прорахунку вартості та розробки креслень.

Вивіска магазина з об’ємними буквами

Робота складалася з двох частин. Перша полягала у виготовленні та монтажі об’ємних не світлових букв. Самі букви виготовлялися безпосередньо на виробництві. Для лицьової панелі та бокових частин використовували пластик ПВХ 4, на який нанесли аплікацію з плівки ORACAL 641 серії червоного і білого кольору.

Наступним етапом був монтаж цих букв. Він вироблявся безпосередньо на фриз замовника, покритий композитними панелями. При допомозі саморізів букви легко і надійно били прикріплені на вибране місце.

Другою частиною оформлення фасаду магазину «Гурман» було поклейка вітрин. Нею займалася наша бригада художників оформлювачів. Вони використовували два види нанесення зображення: повнокольоровий друк і аплікація з самоклеючої плівки. На повнокольоровому зображенні ми можемо бачити апетитні шматочки ковбаси, м’яса та сиру, а аплікацією зроблений орнамент, який прикрашає частина вікон.

Оформлення вітрин магазина плівкою Поклейка вітрин магазина плівкою

Днями очікується відкриття магазина, яке чекає вся наша команда. Для нас завжди момент від здачі замовлення, до його відкриття сповнений хвилювання. Ми завжди сподіваємося що наша робота сподобається як замовнику так і його відвідувачам. А поки нам залишається тільки чекати нових замовлень.

Оформлення вхідної групи магазина: вивіска з об’ємними буквами, оформлення вітрин

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: