Як підібрати об’ємні букви для магазину, банку, ресторану, нічного клубу, інших громадських закладів

Як до Вас звертатись?

Телефон

Як вибрати об’ємні літери для магазину

Об’ємні світлові букви

Щоб не потрапити в халепу і вдало замовити об’ємні літери, мало звернутися до професійних рекламістів, бажано самому розуміти деякі тонкощі мистецтва виготовлення зовнішньої реклами. Ні, Ви не зобов’язані бути фахівцем в цій галузі, адже кожен повинен займатися своєю справою, але знати кілька простих правил буде відмінним початком для Вашого продуктивного співробітництва з менеджером рекламного агентства. У цій статті ми розглянемо три основні пункти, на які Вам слід звернути увагу при замовленні візуального знака:

  1. Кольорова гама. У кожного з нас є свій улюблені колір, або кольори. Вони піднімають нам настрій, частіше привертають нашу увагу, але це дуже індивідуально, тому не варто покладатися тільки на свій смак. Психологами давно було проведено не одне дослідження, завдяки яким ми маємо уявлення, як той чи інший колір впливає вибір людини. Тому вибираючи дизайн об’ємних літер для свого закладу, важливо використовувати кольорову гамму, що підкреслює ваш вид діяльності. Також ви можете ознайомитися з найбільш вдалими поєднаннями кольорів в зовнішній рекламі.
  2. Шрифт. Про це ми писали не раз (стаття: дизайн світлових літер), але дивлячись на деякі візуальні знаки в нашій країні, це нагадування не буде зайвим. В першу чергу, шрифт повинен бути читабельним. Складні, витончені і хитромудрі форми погано сприймаються, а також можуть викликати непередбачене ставлення перехожих. Занадто химерний шрифт приверне увагу, але не зможе донести до споживача необхідну інформацію (одна з основних функцій зовнішньої реклами).
  3. Розмір. Якщо ви не підпільна організація, то розмір ваших об’ємних літер повинен мати для вас значення. Для того щоб вивіска читалася з великої відстані, розмір букв повинен бути не менше 200 мм для відстані в 6 м. При цьому не варто забувати, що чим складніший шрифт ви використовуєте, тим проблематичніше його прочитати, а значить, розмір знака повинен бути ще більше.

Для зручності, як приклад використання цих правил, ми розглянемо варіанти вивісок для різних закладів і організацій.

Об’ємні букви для магазину жіночого одягу, аксесуарів

Світлові букви, вивіска магазина біжутеріїТак уже склалося в нашому суспільстві, що жіночим кольором вважає рожевий. Новонароджених дівчаток загортають в рожевий конверт, а на свята одягають рожеві сукні. Рожевий колір асоціюється з чуйністю, м’якістю, ласкою, що якнайкраще описує жінку. Погодьтеся, проходячи повз магазин, ще не звертаючи уваги на назву, а лише тільки на кольорове оформлення, бачачи рожевий колір, ми відразу думаємо, про те, що це жіночий магазин – одяг, білизна, аксесуари, та інше. Тому, вирішивши зайнятися цим напрямком, ви не прогадаєте, якщо оберете основним кольором зовнішньої реклами саме його відтінки. Що стосується шрифту, то вам краще всього підійдуть варіанти з м’якими лініями. Вони підкреслять витонченість асортименту, а також будуть виглядати більш ніжно. Але не варто перегинати, шрифт все ще повинен бути читабельним з різної відстані.

Об’ємні букви для аптеки, оздоровчого закладу

Вивіска салону краси з об’ємними літерамиАптечні пункти у споживача асоціюються, в першу чергу, зі здоров’ям, на це їм натякає і яскравий панель-кронштейн у вигляді хреста, і зелений колір. Вченими доведено, що цей колір має цілющу дію, а також розслабляє. Тому якщо ви хочете відкрити аптеку, медичну клініку, або центр з охорони навколишнього середовища – вам варто зупинити свій вибір саме на зеленому кольорі. У виборі шрифту, тут краще зупинитися на звичайному прямому, або шрифті із зарубками. Такий шрифт легко сприймається, і асоціюється з обраною тематикою. При виборі дизайну не варто забувати, що люди будуть приходити до вас за допомогою, а не для проведення свого дозвілля, а значить, візуальний знак повинен ще при вході відповідати їх представленню про вас. Рідко коли аптеки розташовуються десь на трасах, або їх вивіски кріпляться на даху будівлі, але це не означає, що їх не повинно бути видно. Правило зручного розміру букви в цьому випадку також доречне, але зазвичай його додатково підсилюють за допомогою кронштейну.

Об’ємні букви для фотосалону, художньої галереї, театру, кінотеатру

Об’ємні світлові букви - фасадна вивіска кінотеатраЯк можна помітити, окремим пунктом ми винесли організації творчого напряму. Це обумовлено тим, що на цей раз ми поговоримо про фіолетовий колір. Відкриваючи офіс з творчої тематикою, вам краще всього замовити світлову вивіску саме в відтінках цього кольору. Психологи стверджують, що фіолетовий колір добре стимулює роботу мозку, а також сприяє творчому процесу. Якщо ви хочете підкреслити креативність послуг, або товару, які пропонуєте, то фіолетовий – Ваш вибір. Вибираючи візуальне оформлення такого знака, ви можете проявити свою фантазію в повній мірі, головне щоб ваші клієнти оцінили її гідно, і зрозуміли, що ви хотіли до них донести. І головне, не робіть зі свого закладу таємницю, вивіска повинна бути помітною!

У цій статті ми навели приклади лише декількох варіантів світлових об’ємних букв для різних напрямків діяльності. Їх набагато більше, як і кольорів і шрифтів, які ви можете для них використовувати. Сьогодні в Інтернеті можна знайти будь-яку інформацію у великій кількості, так що якщо Вас цікавить в яких відтінках вам краще оформити саме Ваше заклад, або офіс, проведіть невелике дослідження, повірте, воно не займе у вас більше п’яти хвилин.

Тепер у вас є загальне уявлення про те, як повинна виглядати ваша вивіска, так що сміливо звертайтеся в рекламне агентство, щоб замовити об’ємні букви, які стануть прикрасою, помічником і обличчям вашого підприємства. Якщо Вас хвилює ціна об’ємних літер, пам’ятайте – вони ваша інвестиція в бізнес, яка окупить себе в найкоротші терміни.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: