Зовнішня реклама, вивіска для аптек, лабораторій, стоматологічних клінік

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Виготовлення зовнішньої реклами для аптек, лабораторій, стоматологічних кліник

  Зовнішня реклама, а особливо візуальні знаки для різноманітних аптек, лабораторій, стоматологічних клінік та інших медичних установ – це, в першу чергу, необхідність. На відміну від бордів, сітілайтів та, наприклад, призматронів, які безпосередньо рекламують ваш заклад, такі візуальні знаки, як світлова вивіска, об’ємні букви, ростові фігури, таблички, стенди та інше – грають не тільки роль інформування клієнтів, але і служать навігацією в ваших пошуках. Уявіть собі світ, без розпізнавальних знаків біля входу в ту чи іншу установу. Як перехожому відрізнити вашу аптеку, він супермаркету?

  Це щодо необхідності зовнішньої реклами. Але не варто забувати про конкуренцію на ринку. Серед великої різноманітності мереж аптек, приватних лабораторій і стоматологічних клінік, клієнту доводиться вибирати, до кого звернутися. Низькі ціни, висока якість товару, професійне обслуговування – це добре, але до того, як він це зможе про них дізнатися, перехожий повинен до вас зайти. Саме для цього використовуються різноманітні візуальні знаки. Ми хочемо звернути вашу увагу на найпоширеніші елементи зовнішнього та інтер’єрного оформлення.

  Світлові вивіски для аптек, лабораторій, стоматології

  Лайтбокс, світлова вивіска для аптеки із світлодіодним хрестом

  Світлова вивіска – це ваш співробітник на передовій. Вона зустрічає клієнтів, створює перше враження, привертає увагу 24/7 без відпустки і перерви. Вивіска над вашою аптекою, приватної лабораторією, або стоматологією – це як окрик «Ми тут!», що допомагає людям дізнатися про вас, запам’ятати, зайти зараз, або трохи пізніше. Вона може бути будь-якої форми, конфігурації, кольору (але не варто захоплюватися в екзотичних кольорових поєднаннях і рішеннях), розміру. Світловий знак добре поєднується з іншими видами зовнішньої реклами. Візьмемо для прикладу аптеку. Крім світлового короба, багато аптек використовують вивіски кронштейни у вигляді хреста. Цей знак давно асоціюється у людей саме з місцем продажу медикаментів, тому перехожий легко вас помітить з будь-якої точки.

  Об’ємні букви для аптек, лабораторій, стоматології

  Світлові об’ємні літери - рекламна вивіска аптеки

  З одного боку, об’ємні букви – це ще один вид світлових вивісок, але про них просто не можна не поговорити окремо. На відміну від рекламного короба, об’ємні букви і символи – окремі елементи, що дозволяють здійснювати найрізноманітніші і креативні дизайнерські рішення. У цьому сприяє, як різноманітність шрифтів (але в разі мед закладів найкраще підійдуть прямі шрифти), так і способи підсвічування – зовнішня, внутрішня, контражур. Ще одна технологія виробництва, дозволяє виготовити об’ємні букви злитими, у вигляді фігурного лайтбоксу. Цей вид візуальної реклами також добре поєднується з додатковими знаками навігації.

  Ростові фігури для аптек, лабораторій, стоматологічної клініки

  Не пройти повз вашу аптеку, лабораторії, або клініки вам допоможе ростова фігура. Крім навігаційної функції, за допомогою ростової фігури, ви можете проінформувати клієнтів про ваші послуги і товари. Ростову фігуру можна віднести до нестандартних штендерів, оскільки суть виробу та ж, але вони більш привабливі і дають більше можливостей. Наприклад, ростова фігура у вигляді зуба, і без додаткового тексту, покаже, що перед вами стоматологічна клініка. Крім зовнішнього застосування, ви можете розташувати ростову фігуру в самому приміщенні. Вона може допомогти роздавати клієнтам друковану продукцію, або просто стане прикрасою інтер’єру.

  Інформаційні стенди для аптек, лабораторій, стоматологічної клініки

  Стенд з кишенями настінний для підприємства

  Від елементів зовнішнього оформлення, перейдемо до інтер’єру. Однією з важливих частин спілкування з клієнтами може стати зручний і функціональний інформаційний стенд з акриловими кишенями. З його допомогою легко можна донести до клієнтів необхідну інформацію, розповісти про додаткові послуги, новинки, закони в період їх очікування своєї черги. За прикладом магазинів і супермаркетів, інформаційний стенд може грати роль куточка покупця, де ви можете помістити книгу відгуків. Можливість виготовити інформаційний стенд з кишенями різної глибини і розміру, дозволяє залишати на ньому різні візитки, буклети та флаєри.

  Таблички для аптек, лабораторій, стоматологічної клініки

  Інформаційна табличка в лікарні

  Таблички можуть грати найрізноманітніші ролі для будь-якої організації. Вони можуть виконувати функцію «Режиму роботи», позначати назви кабінетів, служити покажчиками, як на вулиці, так і в приміщенні. Досить часто, на двері можна зустріти підвісну табличку «Відчинено», а на фасаді будівлі домовик знак. Існує безліч варіантів виготовлення цього невеличкого візуального знака, як за формою, так і за вибором матеріалів. Зазвичай, все залежить від способу використання даного виробу.

  Різноманітність зовнішнього та інтер’єрного оформлення аптек, лабораторій, стоматологічних клінік набагато рясніша, але ми спробували показати вам самі першочергові знаки, які вам знадобляться при відкритті нового закладу, або оновлення вже існуючого. Оскільки оформлення інтер’єру ми торкнулися лише в декількох деталях, пропонуємо детальніше ознайомитися з цим питанням в нашому розділі «Оформлення інтер’єру».

  Замовити зовнішню рекламу для вашої аптеки, лабораторії, стоматологічної клініки, ви можете, зателефонувавши нам, або відправивши запит зручним для вас способом.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл:


   Дивіться також: