Зовнішня реклама, виготовлення зовнішньої реклами у Вінниці

Як до Вас звертатись?

Телефон

preview-naruzhka-vinnica

Ми зустрічаємо рекламу на кожному своєму кулі: по радіо, телевізору, в Інтернеті, і, звичайно ж, на вулиці. Зовнішня реклама – це величезна її частина. Без неї звичайні відвідувачі навіть не змогли знайти потрібний магазин, або, скажімо, салон краси, адже на ньому б не було вивіски. Насправді, реклама всюди, навіть якщо ви про це і не здогадуєтеся.

Виготовлення рекламних букв, символів в Вінниці та області

Виготовлення рекламних букв, символів в ВінниціВиготовлені з акрилу і ПВХ рекламні букви один з видів вивісок. Їх буває безліч видів: об’ємні або плоскі, без підсвічування, з внутрішньою підсвіткою, з підсвічуванням контражур, настінні, на дахові або наземні. Букви можуть бути абсолютно різноманітними, але їх об’єднує те, що вони привертають увагу. Їх можна застосовувати де завгодно, як вивіску банку, ресторану, готелю, їх можна розмістити посеред поля. Вони будуть прямими або закрученими, все одно вони буду привертати увагу.

Виготовлення не світлових вивісок та рекламних табличок в Вінницькій області

Виготовлення не світлових вивісок для магазинаСвітлова реклама це, безумовно, яскраво і привабливо, але вона не завжди потрібна. Наприклад, на дверях кабінету директора чи бухгалтерії, або якщо це адресна табличка. Чи не світлові вивіски відмінно підійдуть тим закладам, які не працюю в темний час доби. Такі вивіски і таблички можуть бути як плоскими, так і об’ємними. Крім того, плоскі вивіски можуть бути в профілі, що надає їм презентабельний вигляд.

Оформлення, брендування легкових, вантажних автомобілів і мікроавтобусів

Брендування корпоративного транспорту у ВінниціБрендування автомобілів це відносно недорогий вид зовнішньої реклами. Недорогий він, тому що ви розміщуєте рекламу на власному автомобілі, таким чином, вам не треба платити за оренду рекламоносія. При цьому цей рекламоносій колесить по всьому місту, або містам і вашу рекламу бачить величезну кількість людей. Правильно розроблений макет приверне увагу, і дасть рівно стільки інформації, скільки людині треба, щоб знати про ваші послуги і як з вами зв’язатися.

Замовити зовнішню рекламу у Вінниці і області

+38 (096) 496 – 78 – 07
м. Вінниця, вул. Ширшова, 45
ceha.vinnica@gmail.com

Крім цього ви можете замовити інші види зовнішньої реклами у Вінниці, просто зв’язавшись з нашими представниками. Також наша компанія займається широкоформатним друком, фрезеруванням, поліграфією та сувенірною продукцією.

Ви можете замовити зовнішню рекламу в Вінниці і таких містах Вінницької області: Жмеринка, Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський, Хмільник.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 голосов, в среднем: 4.9 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: