Зовнішня реклама, вивіска для аграрної компанії

Як до Вас звертатись?

Телефон

Зовнішня реклама для аграрної компанії

Візуальні знаки давно стали невід’ємною частиною будь-якого підприємства. Вони оточують нас всюди. З одного боку, візуальна реклама допомагає знайти потрібний заклад, з іншого ж – невпинно змагається з конкурентами своїх власників. Зовнішня реклама аграрної компанії – це сукупність візуальних і інформаційних знаків, які покликані підтримувати імідж бізнесу, виділятися серед конкурентів, а також допомогти в навігації для ваших клієнтів, партнерів, співробітників.

Існує різниця між безпосередньо зовнішньою рекламою та візуальними знаками. Зовнішня реклама – це білборди, сітілайти, брендмауери, і інші рекламоносії. Вони інформують клієнтів про Ваші послуги, акції та святах. Візуальні знаки – вивіски, таблички, стенди, стели та інше. Вони покликані повідомити про ваше місцезнаходження, створити перше враження і залучити клієнтів. Саме про найпопулярніші знаки, які використовуються в аграрних компаніях, і піде мова в цій статті.

Види зовнішньої реклами для аграрної компанії

Світлова вивіска для аграрної компанії

Світлова вивіска аграрної компанії

Світлова вивіска для аграрної компанії. Перший, і найважливіший знак вашого підприємства – це світлова вивіска. Прикрашаючи фасад, вона першою зустрічає відвідувачів, створює враження, розповідає про вас. Вона може бути виконана в різних варіаціях: лайтбокс, вивіска з об’ємними літерами, або буквами на проріз, поєднанням таких елементів, як двостороння вивіска, або панель кронштейн, букви і символи з різними видами підсвічування (внутрішнє, контражур, інкрустація і т.д. ). Правильно підібрана вивіска – це ваш незамінний помічник і співробітник.

Об’ємні букви для аграрної компанії

Об’ємні літери для аграрної компанії

Об’ємні букви для аграрної компанії. Про них вже згадувалося в попередньому пункті, але, крім фасадної або інтер’єрної вивіски, вони мають й інше застосування. Різноманітні окремостоячі конструкції, у вигляді об’ємних букв, можуть використовуватися в якості наземних конструкцій. Останнім часом їх все частіше використовують для позначення власника тих, чи інших полів.

Ростові фігури і стенди під поліграфію

Стійка під поліграфію для аграрної компанії

Ростові фігури і стенди під поліграфію. Виставки – це одна з важливих складових більшості видів бізнесу. Але, для того щоб отримати клієнта, необхідно виділитися і залучити до себе увагу, серед великого скупчення конкурентів. Саме в цьому вам допоможе приваблива ростова фігура, а зручний стенд для поліграфії допоможе швидко роздати корисну інформацію.

Оформлення інтер’єру аграрної компанії

Оформлення інтер’єру офісів аграрної компанії

Оформлення інтер’єру аграрної компанії. Для створення правильного іміджу мало облаштувати зовнішній вигляд будівлі. Це мало чим допоможе, якщо зовні ви виглядаєте як цукерка, а всередині, як гуртожиток СРСР. Та й для створення робочої атмосфери цього мало. Правильно оформлений інтер’єр допомагає налаштуватися на робочу атмосферу, викликає довіру, а також підкреслює благонадійність організації.

Акрилайт для аграрної компанії

Акрилайт, світлова панель для аграрної компанії

Акрилайт для аграрної компанії. Це вид візуального знака можна використовувати по-різному. Він може бути прикрасою ресепшена, виконувати роль таблички «Відкрито», бути підвісним покажчиком в офісі, або інтер’єрної вивіскою при вході. Також акрилайт може стати відмінним бізнес сувеніром для вашого клієнта, або подарунком до Дня народження для колеги.

Таблички для аграрної компанії

Табличка на двері для аграрної компанії

Таблички для аграрної компанії. Ще один вид знака, який має різноманітне застосування. Це і офісні таблички на двері, графік роботи, адресні таблички, покажчики в коридори фірми, або ж покажчики на опорі, або дорожні знаки вздовж траси поруч з фірмою. Точно так же, як великою кількістю варіантів, таблички можуть похвалитися великою кількістю варіантів виготовлення – різні матеріали і форми дозволяють створити функціональний і унікальний виріб безпосередньо для вас.

Ціна зовнішньої реклами для аграрних фірм

У зв’язку з тим, що візуальні знаки відрізняються великим вибором, ціна на них може так само коливатися від пари сотень до десятків тисяч гривень. Оскільки для більшого ефекту ми рекомендуємо використовувати комплекс з декількох покажчиків, то повну вартість вашого замовлення зможе прорахувати тільки менеджер рекламного агентства. Наш менеджер не тільки підкаже, які види реклами підійдуть саме вам, але і запропонує кілька варіантів вартості, залежно від вашого бюджету.

У нас на сайті, ви можете подивитися деякі приклади наших робіт, які допоможуть вибрати найпривабливіший саме для вас. Звертайтеся до нас прямо зараз, щоб замовити зовнішню рекламу для аграрної компанії!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(11 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: