Виготовлення та монтаж дахової установки у вигляді об’ємних світлових букв в м. Буча, Київської області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Виготовлення і монтаж дахової установки для житлового комплексу в м. Буча, Київської області

Хочете бути помітним і залучити ще більше клієнтів? Беріть приклад в нашого замовника, для якого ми нещодавно виготовили дахову установку. Це великогабаритний вид зовнішньої реклами призначений для залучення уваги з великої відстані, і монтується (як видно з назви) на даху або козирку будівлі. Щоб виділити свої новобудови серед інших забудовників, ЖК «Модуль» вирішив використовувати цей великогабаритний вид візуальних знаків. Серед варіантів виконання даної реклами (лайтбокс, літери, планшет і т.д.) він зупинив свій вибір на об’ємних світлових буквах. За традицією розглянемо їх детальніше.

Весь світловий знак був виготовлений за однією технологією. Лицьова панель була виконана з кольорового акрилу Plaxiglas, а борта з ПВХ тонованого плівкою Oracal. Оскільки конструкція велика, та й до того ж розташовується на даху будівлі, їй необхідний каркас. Для його виготовлення ми використовували профільну металеву трубу.

Монтаж дахової установки у вигляді об’ємних літер на металевому каркасі
Монтаж об’ємних букв на металевий каркас для вивіски на даху

Тепер поговоримо про самі розміри. Літери «М», «Д», «У», «Л» і «Ь» виготовлені в одну висоту – 990 мм, і глибину – 180 мм. Буква «О», виготовлена у вигляді логотипу трохи вище, її розміри 1840х1500х180 мм. Загальна ширина вивіски – 12000 мм. Як бачимо, розмір дахової вивіски вражає. Таку конструкцію видно з великої відстані, а завдяки своєму стильному дизайну, вона нікого не залишить байдужим.

Світлові об’ємні літери - вивіска на даху будівлі
Об’ємні літери із кольорового акрила і ПВХ для вивіски на даху

Хочемо висловити подяку ЖК «Модуль» за виявлену довіру і цікаве замовлення. Наша команда завжди готова допомогти в реалізації інших ваших проектів! Вирішили замовити дахову установку для своєї організації? Дуже добре! Звертайтеся до нас прямо зараз!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: