Корпоративні подарунки на честь Нового року, Дня народження, 8 Березня чи професійного свята

Як до Вас звертатись?

Телефон

Корпоративні подарунки

Корпоративні подарунки – особливий вид реклами, яку ви можете застосувати не для залучення нових клієнтів, а для збереження плідних партнерських відносин з уже існуючими. Але це не єдина їхня функція, корпоративні подарунки співробітникам можуть стати важливою ланкою в системі заохочення кращих співробітників, а також їх стимулом до більш ефективної праці. Так само, як ми підносимо подарунок другу чи коханій людині на честь Нового року, Дня народження чи 8 Березня, щоб висловити свою любов і зробити людині приємне, також з відносинами з нашими клієнтами, партнерами і співробітниками можна налагодити за допомогою сувенірної продукції з логотипом вашої фірми.

Ось кілька причин, замовити корпоративні подарунки для партнерів і співробітників фірми:

  • Це приємно. Отримувати подарунки – завжди приємно. Піднесений вами бізнес сувенір надовго залишиться приємним спогадом про співпрацю.
  • Це стимулює. У відносинах з клієнтами, це стимулює до подальшої співпраці, а піднесений презент співробітнику мотивує його працювати ще краще.
  • І остання, найважливіша причина, про яку зазвичай мовчать. Корпоративний сувенір з вашим логотипом – це реклама вашої організації в очах клієнтів і відвідувачів ваших партнерів.

Наша компанія розробила ряд унікальних і оригінальних корпоративних подарунків, які підійдуть будь-якої категорії людей, з якими ви зустрічаєтеся в бізнесі. Ми робили акцент на оригінальність виробу, відкинувши обридлі вже всім ручки, блокноти і паперові календарики.

Види корпоративних подарунків

Кубки, дипломи, статуетки із акрила. Дану нагородну атрибутику можна використовувати не тільки в якості призу, але і нагородити за хорошу роботу, подякувати за плідну співпрацю. Для виготовлення таких кубків та дипломів ми використовуємо поєднання різних видів пластику (кольоровий і прозорий акрил), штучний камінь, а також, за бажанням замовника, можемо додати елементи з дерева.

Щоб ознайомитись з цінами, детальним описом перейдіть в розділ Кубки, статуетки із акрила.

Кубок, статуетка із акрила у вигляді гітари для лауреатів музичного фестивалю гітарного мистецтва Фієста 2018
Кубок, статуетка із акрила для переможців фестивалю дитячої і юнацької творчості Віват - юний талант
Нагородна статуетка, кубок лауреата музичного конкурса

дивитись всі роботи…


Годинник з логотипом компанії. Це корисний і незамінний атрибут ділової людини можна доповнити вашим логотипом, тим самим перетворивши його в бізнес сувенір, який рекламує вашу організацію. Свої шаблони годинників із символікою фірми ми виготовляємо з пластика в поєднанні з деревом. Стильний і сучасний вигляд годинника робить з нього прекрасний презент для кожного.

Щоб ознайомитись з цінами, детальним описом перейдіть в розділ Годинники з логотипом.

Подарункові настінні годинники з логотипом до ювілею фірми
Корпоратний годинник з логотипом
Акриловий годинник з логотипом

дивитись всі роботи…


Календарі із акрила. Приваблива і сучасна альтернатива паперовим календарям. Вона більш стильна, привабливі і надійні. Поєднуючи акрил і дерево, можна створювати різні особливі і індивідуальні дизайни таких виробів.

Щоб ознайомитись з цінами, детальним описом перейдіть в розділ Календарі із акрилу.

Корпоративний, настільний календар
Настільний календар із акрила, пластика, оргскла
Корпоративний, настільний календар

дивитись всі роботи…


Дизайнерські світильники і акрилайти. Це не тільки привабливий елемент декору, але і відмінний подарунок для вашого партнера. Декоративні світильники створені для створення атмосфери затишку, а також щоб доповнити обраний інтер’єр. Він стане прекрасним подарунком і знаком уваги.

Щоб ознайомитись з цінами, детальним описом перейдіть в розділ Дизайнерські світильники.

Пластиковий дизайнерський світильник
Подарунковий акрилайт, світильник з індивідуальним дизайном
Настільний акриловий світильник

дивитись всі роботи…


Замовити один з наших корпоративних подарунків дуже просто – зв’яжіться з нами по телефону, поштою, або залиште вашу заявку у нас на сайті.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: