Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Пластикові, акрилові настільні календарі

  Пластиковый, настольный календарь

  Надіслати заявку

   Ім’я (обов’язково):

   E-mail (обов’язково):

   Номер телефона:

   Повідомлення:

   Задайте питання менеджеру

    Як до Вас звертатись?

    Телефон:

    E-mail:


    Текст повідомлення:

    Узнать цену

    Оригінальний, стильний, креативний, унікальний подарунок до Нового року, ювілею або будь-якого іншого свята – пластиковий (акриловий) календар. Різноманітні форми, міцний матеріал, новизна, все це багато іншого поєднує в собі календар з пластику. Різноплановість такого подарунка дозволяє піднести його як своїм співробітникам, так і партнерам з клієнтами.

    Наш сервіс

    професійна консультація
    консультація
    креативний дизайн
    креативний дизайн
    власне виробництво
    власне виробництво
    доставка по всій Україні
    доставка по Україні

    Ціна, вартість календаря із акрила

    Увага! Акриловий календар – індивідуальний виріб. Ціна календаря із акрила залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб нанесення зображення, кількість і т.д.).

    Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

     Запит на прорахунок:

     Ім’я (обов’язково)

     E-mail (обов’язково)

     Номер телефона

     Повідомлення (характеристики виробу)

     Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

     Подарунковий, сувенірний календарів з акрила (пластика, оргскла)

     Пластиковий календар. Календар з акрилу

     Всім нам знайомі гори одноманітних сувенірів, якими нас постачають наші підрядники, або партнери, ми ж, у свою чергу, платимо їм тією ж монетою. Щоб вирватися з цього порочного кола сервізів з різних чашок з логотипом, забитих тумбочок з ручками, брелоками, магнітами, а також стопки календариків на минулий, позаминулий і т.д. рік, ми пропонуємо придивитися до оригінальних подарункових (сувенірних) календарів з акрилу від нашої творчої майстерні. Календар з акрилу не займає багато місця на столі, виглядає презентабельно і стильно, а також зручний у використанні.

     Виготовлення та дизайн пластикових (акрилових) календарів

     Для створення унікальних і неповторних бізнес сувенірів у вигляді настільних календарів, ми використовуємо поєднання таких матеріалів, як пластик (прозорий, молочний, кольоровий) і дерево. Існує маса варіантів поєднання цих матеріалів, а також маса варіантів дизайну календарів. Ви можете піднести такий подарунок до Нового року, і надати йому форму символу року, або його особливості (наприклад, у вигляді підкови в рік коня). Чи не прив’язуючись до певного році, можна виготовити календар геометричної форми, у формі символіки вашої діяльності (колосок для сільскогосподарників, телевізора для магазину техніки і т.д.), або ж взагалі вибрати просто вподобану вам ідею. Також ми пропонуємо нанести логотип на календар, щоб він виконував ще й рекламну функцію.

     З досвіду ми знаємо, що до торжества слід готуватися заздалегідь. Щоб встигнути замовити календар з акрилу до свята, зверніться до нашого менеджера вже зараз. Таким чином, наш дизайнер зможе розробити саме такий дизайн, як ви хочете, а також не будете перейматися через терміни виготовлення. Якщо вас цікавлять питання за матеріалами, або техніці виготовлення пластикових календарів, наш фахівець з радістю проконсультує вас з цих питань.

     Розміри і вартість, ціна календаря з акрилу, Ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

     Прорахунок вартості акрилового календаря можна отримати зв’язавшись з нами за телефоном, або залишивши запит через форму зворотного зв’язку.

     Залишились питання?

      Ім’я (обов’язково):

      E-mail (обов’язково):

      Номер телефона:

      Повідомлення:

      Чат с менеджером

       Ім’я (обов’язково):

       E-mail (обов’язково):

       Номер телефона:

       Повідомлення:

        Як до Вас звертатись?

        Телефон

        © Цех А, 2013-2022. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс!