Як до Вас звертатись?

Телефон

Пластикові, акрилові настільні календарі

Пластиковый, настольный календарь

Надіслати заявку

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Оригінальний, стильний, креативний, унікальний подарунок до Нового року, ювілею або будь-якого іншого свята – пластиковий (акриловий) календар. Різноманітні форми, міцний матеріал, новизна, все це багато іншого поєднує в собі календар з пластику. Різноплановість такого подарунка дозволяє піднести його як своїм співробітникам, так і партнерам з клієнтами.

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Ціна, вартість календаря із акрила

Увага! Акриловий календар – індивідуальний виріб. Ціна календаря із акрила залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб нанесення зображення, кількість і т.д.).

Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Подарунковий, сувенірний календарів з акрила (пластика, оргскла)

Пластиковий календар. Календар з акрилу

Всім нам знайомі гори одноманітних сувенірів, якими нас постачають наші підрядники, або партнери, ми ж, у свою чергу, платимо їм тією ж монетою. Щоб вирватися з цього порочного кола сервізів з різних чашок з логотипом, забитих тумбочок з ручками, брелоками, магнітами, а також стопки календариків на минулий, позаминулий і т.д. рік, ми пропонуємо придивитися до оригінальних подарункових (сувенірних) календарів з акрилу від нашої творчої майстерні. Календар з акрилу не займає багато місця на столі, виглядає презентабельно і стильно, а також зручний у використанні.

Виготовлення та дизайн пластикових (акрилових) календарів

Для створення унікальних і неповторних бізнес сувенірів у вигляді настільних календарів, ми використовуємо поєднання таких матеріалів, як пластик (прозорий, молочний, кольоровий) і дерево. Існує маса варіантів поєднання цих матеріалів, а також маса варіантів дизайну календарів. Ви можете піднести такий подарунок до Нового року, і надати йому форму символу року, або його особливості (наприклад, у вигляді підкови в рік коня). Чи не прив’язуючись до певного році, можна виготовити календар геометричної форми, у формі символіки вашої діяльності (колосок для сільскогосподарників, телевізора для магазину техніки і т.д.), або ж взагалі вибрати просто вподобану вам ідею. Також ми пропонуємо нанести логотип на календар, щоб він виконував ще й рекламну функцію.

З досвіду ми знаємо, що до торжества слід готуватися заздалегідь. Щоб встигнути замовити календар з акрилу до свята, зверніться до нашого менеджера вже зараз. Таким чином, наш дизайнер зможе розробити саме такий дизайн, як ви хочете, а також не будете перейматися через терміни виготовлення. Якщо вас цікавлять питання за матеріалами, або техніці виготовлення пластикових календарів, наш фахівець з радістю проконсультує вас з цих питань.

Розміри і вартість, ціна календаря з акрилу, Ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

Прорахунок вартості акрилового календаря можна отримати зв’язавшись з нами за телефоном, або залишивши запит через форму зворотного зв’язку.

Залишились питання?

Ім’я (обов’язково):

E-mail (обов’язково):

Номер телефона:

Повідомлення:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(10 голосов, в среднем: 4.5 из 5)

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс