Рекламний супровід стоматологічного кабінету «Джулія»

Як до Вас звертатись?

Телефон

Джулия

Мати знайомих стоматологів завжди корисно. Особливо вдячних стоматологів. Ось ми на славу і постаралися для нашого нового замовника – стоматології «Джулія».

З цим замовником ми працюємо вже деякий час. Трохи раніше ми вже:

Оформлення фасаду, входу стоматології
Ось таке оформлення фасаду

Про оформлення фасадів тут вже писалося декілька разів, так що на цей раз ми розповімо історію вивіски яку розмістили всередині приміщення. Для початку потрібно було визначитися який вид матиме майбутня вивіска: це буде лайтбокс, чи не світлова вивіска, плоскі або об’ємні букви, а головне яка буде підсвічування і чи буде вона взагалі.

Наш дизайнер запропонував кілька варіантів з різними видами вивісок. У підсумку вибір стояв між тією що ми виготовили і акрилайтом. Акрилайт – це безсумнівно дуже красиво, але ми відкинули цей варіант, зупинившись на не менш привабливому.

Об’ємні букви з контражурним підсвіченням. Саме на цьому варіанті зупинив свій вибір замовник. Ободок контражуру створює цікавий ефект свічення. Така вивіска виготовляється на виробництві, а потім монтуються безпосередньо на об’єкті.

Отже ми затвердили макет і приступили до виготовлення вивіски. В першу чергу потрібно було виготовити об’ємні букви. Для цього ми використовували акрил і ПВХ товщиною 3 мм. За допомогою фрезерного верстата були отримані необхідні елементи, а потім про допомозі плівки Oracal 641 серії на деякі з них нанесли зображення. Підготувавши букви, ми перейшли до створення світлового ореолу. Для цього використовувався світлодіодний модуль ELF-2-3528.

В результаті таких маніпуляцій у нас вийшла така цікава і красива вивіска. На цьому наша співпраця не закінчується. Попереду ще багато захоплюючої роботи і цікавого співробітництва.

Інтер’єрна вивіска у вигляді об’ємних світлових букв контражур

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: