Рекламні літери – світлові, об’ємні на фасад і в інтер’єр. Виготовлення світлових об’ємних букв із пластику за доступною ціною

Як до Вас звертатись?

Телефон

Изготовление объемных букв

Виробництво букв, що світяться в Україні (Київ). Об’ємні букви з підсвічуванням на замовлення

Об’ємні літери, символиОб’ємні букви один з найпоширеніших видів вивісок в зовнішній рекламі. Основною відмінністю, від того ж лайтбоксу, виступає те, що рекламні букви по суті є самостійними елементами. Це дає такому виробу ряд переваг, але і робить його більш дорогим. Саме про ці особливості – видах, ціну і виготовлення об’ємних букв ми і поговоримо в даній статті.

А тепер давайте по пунктах розберемо всі наші особливості.

Особливості різних видів світлових і об’ємних літер

Як і в інших видах зовнішньої реклами, тут існує певна класифікація рекламних букв. Але вони дуже тісно переплітаються між собою, але про це пізніше. В основному букви можна розділити за трьома основними ознаками.

Наявність підсвічування:

 1. Не світлові літери. З одного боку достатньої простий вигляд вивісок, але з іншого не так все просто. Привілей не світлових букв у відсутності світлового елемента, що, теоретично, робить їх дешевше, але також тут грає роль розмір і шрифт, оскільки, чим заковирістий шрифт, тим складніше виготовляти.
 2. Світлові букви. На відміну від попереднього виду тут ми використовуємо світлодіодні модулі для підсвічування таких виробів. А сама підсвічування світлових букв може бути теж різною – внутрішньої, наприклад, або контражур, а залежно від вашого побажання.

Не світлові об’ємні літери Світлові об’ємні літери

Наступна категорія, якої ми можемо розділити наші літери – за обсягом:

 1. Плоскі букви. Такий вид вивіски найчастіше використовують всередині приміщення, хоча бували випадки і зовнішнього застосування. У плоских букв немає бортів і стінок, тільки лицьова панель, зате у них можна використовувати підсвічування контражур для більшого ефекту.
 2. Об’ємні букви. Саме той виріб, про який, як ми думали, ми говорили на початку. Але найчастіше під об’ємними літерами мають на увазі все вище перераховане, а також підвиди, про які ми поговоримо далі.

Пласкі рекламні літери Об’ємні рекламні літери

Наступна велика класифікація вивісок – розміщення:

 1. Букви на фасад. Використання букв на фасаді передбачає будь-який розмір, який тільки дозволяє ваш фасад, а також додаткові елементи кріплення. Крім того, вони можу кріпитися не тільки на сам фасад, але і виступати даховими установками.
 2. Букви в інтер’єрі. Як ми вже писали в статті про світлові вивіски, інтер’єрні букви мають ряд обмежень за розміром, а також повинні бути більш яскравими, щоб, по-перше, виділятися серед інших, якщо мова йде про торговий центр, а по-друге, інтер’єр дозволяє нам створювати яскраві і пам’ятні вивіски з більш химерним дизайном.
 3. Букви наземні. Їх теж досить часто застосовують для зовнішньої реклами. Наземні літери відмінно виглядають в полі, наприклад, або ж поруч з рестораном, або модним клубом. Вони швидко кидаються в очі, а, головне, легко запам’ятовуються.

Фасадні об’ємні літери Інтер’єрні рекламні літери Наземні рекламні літери

А тепер детальніше придивимося до цієї класифікації. Вже говорилося, що всі вони перетинаються між собою. Так, наприклад, об’ємні букви цілком можуть бути світловими, або несвітлові, так само як і плоскі. Букви на фасаді будівлі легко можуть бути об’ємними світловими, плоскими несвітлові, або навпаки, можливостей маса. Єдина проблема з буквами на землі. Дуже не рекомендуємо робити їх плоскими, оскільки не забуваємо про погодні умови, які будуть впливати на них, а також досить проблематично зробити такі літери світловими – для цього повинна бути точка доступу до електромережі, а це не завжди можливо, в тому ж полі, наприклад.

Виготовлення об’ємних літер

Виготовлення об’ємних букв, символівВиробництво об’ємних літер досить трудомісткий процес, оскільки кожен елемент такої вивіски виготовляється окремо. Найчастіше для зовнішньої реклами використовують виготовлення букв з пластика, це може бути акрил, ПВХ або композит. Для виготовлення світлових букв найчастіше використовують молочний або кольоровий акрил, оскільки він добре пропускає світло, при цьому молочний акрил тонується с / к плівкою. Для підсвічування таких виробів використовують світлодіодні модулі.

При виготовленні об’ємних літер борти виклеюють з ПВХ, а ось наземні букви найкраще виготовляти з композиту, оскільки він надійніше, ніж інші види пластика. Плоскі, або ж інтер’єрні букви можна виготовити з ПВХ.

Якщо ви вирішили замовити рекламні букви в якості своєї вивіски сміливо вбивайте в пошуковик «Зовнішня реклама об’ємні букви», або «Об’ємні букви реклама» і зв’яжіться з нашим фахівцем будь-яким зручним для вас способом, будь то по телефону, або ж через форму зворотного зв’язку. Ми дамо вам поради по кращому варіанту виконання об’ємних літер, а також допоможемо зі створенням вашого неповторного дизайну.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: