Виготовлення, дизайн, монтаж світлових об’ємних букв з пластика для магазина, бару, ресторану, кінотеатру

Як до Вас звертатись?

Телефон

Изготовление объемных букв

Поговоримо про зовнішню рекламу. Більшість людей ніколи не замислювалася, наскільки часто ми стикаємося з нею в повсякденному житті і як вона на нього впливає. Фактично, на кожному кроці нас оточують різноманітні магазини одягу для дітей, чоловіків, жінок, продуктові торговельні мережі, або ж маленькі магазинчики, а також заклади швидкого харчування, бари та ресторани. Щоб, серед цього розмаїття, привабити свого клієнта, підприємцям-початківцям необхідно проявити креативність, а також закласти в рекламу і маркетинг певний бюджет. Це не означає, що досвідчені власники бізнесу позбулися цієї проблеми. Сучасний ринок стрімко змінюється, а разом з ним ростуть критерії вибору у споживача. Саме тому досвідчені менеджери рекламних агентств, радять своїм клієнтам періодично проводити ребрендинг.

Зовнішня реклама, як ефективний спосіб просування на ринку товарів і послуг

У категорію «зовнішня реклама» або «візуальні знаки», можна віднести велику кількість виробів. Це і світлові вивіски, таблички, стели, штендери, реклама на транспорті, і, звичайно ж, об’ємні букви, про яких і піде мова в цій статті. Існує кілька основних варіантів виготовлення рекламних букв, найпоширеніший з них – об’ємні. Це пояснюється тим, що тривимірний об’єкт виглядає більш привабливо (прямим доказом служить популярність фільмів у форматі 3D). Для виготовлення об’ємних букв, використовуються різні види пластика – ПВХ, композит, акрил. Вибір того чи іншого матеріалу, в першу чергу, залежить від місця монтажу виробу – фасад, інтер’єр, земля. Більш докладно про кожен вид, ви можете прочитати тут.

Об’ємні букви в полі
Світлодіодні букви магазина мебели
Інтер’єрна вивіска - об’ємні літери контражур

Рекламні літери зі світлодіодним підсвічуванням

Крім об’єму, букви з пластика можуть приваблювати клієнтів яскравим підсвічуванням. Акрил прекрасно пропускає світло, так що в світлових буквах його використовують для виготовлення передньої частини виробу. На заміну незручним і енерговитратним люмінесцентним знакам, прийшли світлодіодні букви. Вони споживають в рази менше електроенергії, а також з їх допомогою можна виготовляти більш креативні вивіски. Говорячи про світлові букви, не можна не розповісти про способи їх підсвічування:

  • букви з внутрішньою підсвіткою – світлодіоди встановлюються всередині виробу, при цьому світитися лицьова сторона знака;
  • букви з підсвічуванням контражур – лицьова частина знака виготовляється з матеріалу, який не пропускає світло, а світлодіоди підсвічують задню частину виробу;
  • букви з торцевим підсвічуванням – світлодіоди підсвічують борт вивіски, таким чином, знак світитися тільки з боків.

Бонус! Об’ємні букви для фотосесії!

На різних виставках, святах і корпоративних вечірках, масову увагу і натовп людей, для пам’ятного фото, залучають і збирають тематичні об’ємні букви з пластика. Якщо ви хочете, щоб ваш захід запам’ятався неперевершеною родзинкою – ви можете замовити об’ємні букви з назвою вашої організації, заходу, або будь-які інші тривимірні об’єкти.

Об’ємні букви на магазинах, ресторанах, кінотеатрах, банках і т.д. в Києві, вже давно стали невід’ємною частиною зовнішньої реклами. Ціни на світлові об’ємні букви можуть різнитися залежно від розміру виробу, типу підсвічування, складності виготовлення і інших особливостей виробу. На жаль, в статтях ми не можемо передати весь досвід по виготовленню об’ємних візуальних знаків, і допомогти вам вибрати оптимальних варіант для вашого закладу. Але ви можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть у створенні дизайну, з вибором типу підсвічування, а також розкажуть про матеріали, які більш доречно використовувати. Щоб не втрачати часу дарма, зверніться до нас прямо зараз!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: