Виготовлення і монтаж об’ємних літер біля поля в Київській області

Як до Вас звертатись?

Телефон

News 23

На початку квітня нашою компанією було здано замовлення з виготовлення об’ємних літер з композиту та їх монтаж. Це друге замовлення компанії, що відрізняється місцем монтажу та шрифтом букв.

Об’ємні літери з композиту

Каркас для монтажу об’ємних літерНами було надано дизайн майбутнього проекту, і після його затвердження виробництво приступило до роботи. Букви виготовлялися з кольорового композиту (АКП) 3 мм. Оскільки літери великі і знаходяться на відкритому просторі, де не рідко дме сильний вітер, всередині букв був зварений каркас з профільної труби. Після того, як безпосередньо виготовлення було завершено, бригада монтажників виїхала на місце монтажу в Київську область.

Монтаж об’ємних літерПриїхавши на місце монтажу монтажники приступили до установки бетонних блоків, які служать підземною основою букв. До бетонних блоків були прикріплені труби для опори до яких потім кріпився каркас букв. Опора і каркас були пофарбовані в сірий колір. Для більшої стійкості об’ємних букв при будь-яких погодних умовах використовувався трос оцинкований.

Загальна довжина вивіски 14,1 м. Об’єкт зданий і схвалений замовником. Сподіваємося в майбутньому на нові замовлення і продовження плідної співпраці.

Вивіска з об’ємними літерами з композиту

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: