Виготовлення стильної вивіски з об’ємними літерами для магазина сумок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Виготовлення фасадної вивіски для магазину сумок

Чим більше місто, тим більше можливостей для бізнесу. Але це означає величезну конкуренцію. В такому середовищі неможливо обійтися без яскравої, привабливої і креативної вивіски. Наш новий замовник прекрасно розуміє це правило сучасної конкурентоспроможності, тому звернувся до нас, щоб замовити вивіску для магазину сумок.

Будь-яке замовлення починається в першого контакту з менеджером, а далі починається копітка робота різних фахівців. Наш дизайнер створила привабливий макет, грунтуючись на правилі контрасту – в вивісці використовувалося поєднання чорного і білого кольорів. Така вивіска буде краще читатися і залучить більше клієнтів.

Макет вивіски для магазина

Після затвердження макета, наш технічний фахівець приступив до прорахунку вартості. З різних варіацій візуальних знаків, ми зупинилися на несвітловій вивісці з об’ємними літерами, розміром 2800*600*50. Для виготовлення лицьовій панелі використовувався кольоровий композит Plabond. Такий матеріал буде надійною основою для об’ємних літер. До речі, самі літери виготовлялися з ПВХ 4 мм, а зверху тонувалися білою плівкою. Крім букв, на лицьовій панелі є креативна аплікація з білою самоклеючої плівки.

Фасадна не світлова вивіска магазина сумок з об’ємними літерами

На цей раз від нас вимагалося лише виготовити вивіску і відправити замовнику. Благо, сьогодні ми маємо можливість пересилати найрізноманітніші вироби. Ми раді, що замовник залишився задоволений нашою роботою, і навіть рекомендував нас знайомим. Будемо раді і далі співпрацювати з цим чудовим замовником.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: