Замовити виготовлення яскравого акрилайту в Полтаві та області

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Підвісний акрилайт, світлова панельПогодьтеся, масивний, нехай і красивий лайтбокс в інтер’єрі може займати занадто багато місця. У такому випадку ми пропонуємо використовувати акрилайт. Ця тонка, сяюча вивіска м’яко впишеться в загальний дизайн будь-якого приміщення. Та простота і елегантність, яку в собі несе це вид рекламної вивіски неможливо не помітити. Ваш логотип і назва, підсвічене з однієї або декількох сторін, повною мірою зможе піднести клієнтові всю необхідну інформацію.

  Напільний акрилайт, світлова панельАкрилайт може виконувати кілька різних функцій. В якості вивіски ви можете замовити настінний і підвісний акрилайт. В якості світловий настільної конструкції акрилайт зі стоячою підставкою буде відмінним доповненням вашого іміджу, або ж стане прекрасним подарунком особливому клієнту. Існує також ще один, особливий, вид акрилайту. Найчастіше він перевершує підвісний або настільний акрілайти своїми розмірами. Мова йде про напільні акрілайти. Їх замовляють рідко, але їх замовляю для підкреслення статусу власника.

  Якщо у вас є питання по техніці виготовлення акрилайту, або інші питання з цього виду вивісок, ви можете звернутися до наших фахівців, і вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Зв’язатися з нами можна за телефоном, електронною поштою, через форму зворотного зв’язку, або відвідавши нашу групу в Вконтакте.

  А також ви можете замовити акрилайт в наступних містах Полтавській області: Кременчук, Пирятин, Гребінка, Оржиця, Семенівка, Глобине, Хорол, Білики, Нові Санжари.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл: