Захисні екрани для кондиціонерів у Полтаві та області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Экраны

Захисний екран відбивач для кондиціонеруЩо може бути краще, ніж зайти зі спеки в прохолоду, яку дарує офісу або квартирі кондиціонер. А щоб ця щаслива мить нічим не було зіпсована, наприклад, застудою або болями в шиї або спині, ваш кондиціонер слід прикрасити таким девайсом, як дефлектор – захисний екран для кондиціонеру. Він розподілить потоки холодного повітря так, щоб приміщення рівномірно охололи, при цьому, не заморозивши лише когось одного.

Легка і проста конструкція захисного екрану дозволяє насолоджуватися всіма благами кондиціонера без будь-яких наслідків. Розподіл холодних потоків повітря зводить до мінімуму шанси на застуду, а відповідно витрати на лікарняний. За допомогою дефлектора ви зможете забезпечити собі і своїм співробітникам більш комфортні умови роботи, а собі кращу продуктивність праці своїх підлеглих.

Захисний екран відбивач повітря - дефлектор для кондиціонеруЯкщо вам здається, що дефлектор не впишеться в ваш дизайн, або буде виглядати недоречно, то наші дизайнери покажуть вам, як вийти з цього становища. Ви можете забрендувати (нанести логотип, зображення) дефлектор відповідно до вашого фірмового стилю або дизайну приміщення.

Щоб замовити захисний екран кондиціонера, або створити особливе дизайнерське рішення для вашого захисту від застуд, зв’яжіться з нашими представниками. Ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо прийняти вірне рішення!

А також ви можете замовити захисний козирок для кондиціонера в наступних містах Полтавській області: Кременчук, Пирятин, Гребінка, Оржиця, Семенівка, Глобине, Хорол, Білики, Нові Санжари.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 4 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: