Навіщо потрібен захисний екран на кондиціонер?

Як до Вас звертатись?

Телефон

Воздух с кондера, захисний екран на кондиціонер, защитный екран на кондиционер, заказать, киев, чекрассы, полтава, винница, смела, купить, стильный, дизайнерский, защита от кондиционера

Потік повітря з кондиціонераА дійсно навіщо? Якщо бути більш точним, то захисний екран потрібний не для кондиціонера, а від кондиціонера. Його функція перенаправити холодне повітря і розсіяти повітряний потік. Ви можете сказати, що для цього в кондиціонері є регульовані шторки, які виконують аналогічну функцію. Але як показує практика, це не завжди так.

У квартирі кондиціонер встановлюється з урахуванням того, що потік повітря буде спрямований в зону з найменшою вірогідністю знаходження людини. Наприклад, на стіну протилежну дивану, на якому люблять увечері перед екраном телевізора відпочивати господарі квартири. А ось в робочому офісі направити потік в вільну зону виходить украй рідко. Як відомо квадратний метр коштує грошей і без користі використовувати його негоже. Ось і виходить, що хоч як крути, а завжди знайдеться офісний працівник спину, або шию якого, нещадно обдуває кондиціонер. У такій ситуації захисний екран для кондиціонера і виручає. Начебто нічого особливого, а користі багато, ні дискомфорту під час роботи, персонал не хворіє, а значить, працює більш ефективно.

Дефректор - захисний екран для кондиціонераА тепер давайте поговоримо про зовнішній вигляд. Найчастіше дефлектори для кондиціонера виготовляються з прозорого пластика. Це дає можливість зробити захисний екран практично не помітним. Є й інший варіант, дизайнери кажуть: «Не можеш щось заховати, зроби його ще помітнішим». Щоб дефлектор кондиціонера повністю вписався в інтер’єр, його, наприклад, можна затонувати вітражного плівкою, в корпоративний колір вашої компанії.

І так, повертаючись до нашого питання: Так навіщо ж потрібен захисний екран на кондиціонер? Його завдання уберегти офісних працівників від переохолодження, особливо в спекотні літні дні і таким чином забезпечити комфорт на робочому місці і знизити кількість лікарняних.

Ви можете ознайомитися з цінами на захисні екрани, а також підібрати зручний для вас варіант ось тут. Крім того, ми підготували кілька порад з підбору захисних екранів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: