Проведення замірів місця монтажу рекламної вивіски на фриз

Як до Вас звертатись?

Телефон

Замеры

Для того щоб розрахувати вартість Вашої майбутньої вивіски, створити її макет, потім виготовити і змонтувати, необхідні розміри. Іншими словами провести заміри місця монтажу майбутньої рекламної вивіски. Заміри об’єкту, на якому буде встановлюватися фасадна вивіска можна умовно розділити на два види:

  1. Попередні виміри, що дають загальне уявлення про об’єкт і допомагає провести розрахунок вартості вивіски, а так само розробити дизайн.
  2. Чистові або перед виробничі виміри, що дозволяють не тільки точно до міліметра провести заміри, але і діагностувати місце монтажу вивіски.

У цій статті ми дамо декілька порад, як провести попередні заміри вивіски самостійно, адже часто для скорочення витрат і оперативності їх доводиться Замовнику проводити самостійно.

Існує ряд особливостей проведення замірів, в залежності від виду рекламної вивіски, яку ви обрали для своєї організації. У цій статті ми розглянемо варіант вивіски на фризі.

Для початку визначимося, що ж таке фриз:

Фриз (фр. frise) в архітектурі — декоративний елемент у вигляді горизонтальної смуги або стрічки, увенчивающей або обрамляє ту чи іншу частину архітектурної споруди (Вікіпедія).

Тепер, коли ви визначилися, що хочете щоб ваша вивіска розташовувалася на фризі, вам необхідно зробити виміри місця, де буде розташовуватися фриз. Далі ми розглянемо поетапно, як вимірювати ширину і висоту, необхідну для прорахунку фриза, а також які фотографії фасаду бажано надати РА, щоб ваш майбутній фриз можна було надійно змонтувати, враховую будова будівлі.

На фотографіях нижче показано, як поміряти довжину фриза, розташованого над входом і по всьому периметру стіни.

Заміри прямого фриза
Заміри фігурного фриза

Як бачимо на даних фотографіях нас цікавлять об’єкти розташовані вище людського зросту, а таку довжину стоячи на сходах, точно не визначиш. Також на фото видно, що фриз повністю повторює контури стіни, відповідно, щоб дізнатися ширину фриза нам необхідно виміряти ширину будівлі, що знаходиться нижче. На фотографії справа будівля іде півколом, але оскільки фриз також повторює його форму, вимірювати його ширину можна таким же способом.

Наступним нашим кроком буде вимірювати висоту нашого фриза.

vysota-friza1
vysota-friza2

На цих фотографіях показано, що при наявності довгої рулетки, поміряти висоту об’єкта розташованого вище вашого не складно. Зачепите рулетку, як це показано на фотографії і виміряйте висоту стіни, де буде фриз. Якщо фриз передбачається різного розміру, також можна вимірювати сусідню ділянку. Не відриваючи рулетки, просто переміщаємо її на сусідній об’єкт.

Отже, тепер у вас є розміри фриза, на який буде монтуватися рекламна вивіска. Далі справа техніки. За допомогою розмірів і фотографій місця монтажу дизайнер зможе створити дизайн і фотомонтаж майбутньої вивіски. Зараз ми покажемо кілька прикладів фотографій фасаду, які можуть знадобитися РА для фотомонтажу і монтажу.

Фото фасада будівлі на який буде кріпитися фриз

1

3

2_1

4

А також, бажано надати фотографії фасаду, зроблені поблизу. Щоб кошторисник, створюючи конструкцію майбутньої вивіски, міг врахувати всі нерівності і дефекти фундаменту.

defekt-fasada1defekt-fasada2defekt-fasada3defekt-fasada4defekt-fasada5

Якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете зв’язатися з нашими представниками по телефону або електронною поштою, вони проконсультують вас з виниклого питання. Так само, у нас ви можете замовити виготовлення світлової вивіски.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: