Вивіска крізь століття

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Говорячи про важливі параметри вивісок, варто трохи детальніше зупинитися на якості.

Ваша вивіска може обійтися вам в копійки, але який у цьому сенс, якщо на наступний день вона перестане горіти, або впаде?

Для створення якісної рекламної вивіски потрібно два інгредієнта – матеріал і робота. Зараз на ринку повно постачальників, що пропонують свій товар, будь то пластик, світлодіоди або інші матеріали для реклами. За роки роботи ми змогли відокремити дійсно серйозних постачальників від компаній одноденок, так що можемо бути повністю впевнені в якості матеріалів, які ми використовуємо. Що стосується другого інгредієнта – роботи, то тут ми сміливо даємо довічну гарантію на наші вироби. Ми знаємо, що наші працівники професіонали своєї діяльності, а значить – виготовлять вивіски на вищому рівні.

Насправді, можна довго розпорошуватися, розповідаючи які якісні і круті вивіски ми виготовляємо, але найкраще це покажуть роботи, які висять вже не рік, або два, а більше десяти років.

Вивіска супермаркету “Гранд Маркет”

Гранд тогда

Тоді

Гранд сегодня

Зараз

Вивіска магазина “Lady Star”

Леди стар тогда

Тоді

Леди стар сегодня

Зараз

Вивіска редакції газети “Вечірні Черкаси”

Вивіска редакції газети тоді

Тоді

Вивіска редакції газети зараз

Зараз

Як видно на останніх фотографіях, вивіска газети вже один раз реставрувалася і вимагає реставрації ще раз, але в більшій мірі вона все також відмінно функціонує, а після невеликого косметичного абгрейду вона стане ще привабливішою і прослужить не один десяток років.

Саме про такі вивіски ми говорили в назві статті. Такі «вивіски на століття» це тільки мала частка прикладів, які показую, що якість – це пріоритет в нашій роботи. Нічого не доставляє нам такої радості, як проїжджаючи вулицями міста зустрічати рекламні вивіски, які ми виготовляли десятиліття, або навіть більше назад.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл:


Дивіться також: