Захисний екран для кондиціонера, дефлектор своїми руками

Як до Вас звертатись?

Телефон

Як зробити дефлектор, захисний екран для кондиціонера своїми руками

Навіщо потрібен захисний екран для кондиціонера?

Перш, ніж починати виготовляти захисний екран для кондиціонера своїми руками, давайте згадаємо, навіщо ж він потрібен. Безперечно, кондиціонер просто незамінний в період з середини травня і до вересня. Він допомагає пережити спеку в прохолодному офісі. Але, на жаль, також він може стати причиною застуди, болю в спині, шиї. Як результат, хто бореться з неприємними наслідками, а хтось продовжує знемагати від спеки.

Чому так відбувається? Так вийшло, що у нас не так багато варіантів того, як розмістити кондиціонер в кімнаті. Якщо вдома ще можна зробити невелику перестановку, то в офісі – виникнуть проблеми. Досить складно розмістити робочі місця так, щоб потоки холодного повітря не віяли на кого-небудь. А якщо мова йде про кондиціонер на стелі, то це зробити ще складніше.

Що робити? Вихід досить-таки простий. Потрібно перенаправити холодне повітря вгору, щоб воно рівномірно охолоджувало приміщення. Саме для цього необхідний дефлектор для кондиціонера. Це невелике доповнення до кліматичної системи, дозволить уберегти ваших співробітників і гаманець.

Екрани виготовлені нашою компанією

Захисний екран для кондиціонера на стелі
Захисний екран для кондиціонера з аплікацією
Захисний екран для кондиціонера із молочного акрила

дивитись всі роботи…

З яких матеріалів виготовляють дефлектори?

Існує три найпопулярніших матеріалу для виготовлення відбивача на кондиціонер – гофрокартон, оргскло (акрил), полікарбонат. Давайте коротко розглянемо доцільність використання кожного з них.

1. Захисний екран з гофрокартону. Самий бюджет варіант, але не дуже надійний. Крім того, що картон виглядає не дуже привабливо, це ще й досить м’який матеріал, який буде не дуже довговічним. Плюсом же цього матеріалу є можливість самостійно надати йому будь-яку форму.

2. Дефлектор з оргскла. Якщо вибрати для захисного екрану прозорий акрил, то його навіть не буде помітно на стіні, в той же час він міцний і довговічний. Для виготовлення відбивача своїми руками, цей матеріал має один мінус, якщо у вас вдома немає, як мінімум, будівельного фена, гнуття пластика може спричинити для вас певні труднощі.

3. Відбивач на кондиціонер з полікарбонату. Найміцніший з можливих варіантів для виготовлення екрана. Дуже схожий на акрил, ви також можете вибрати прозорий варіант, але з його гнучкою в домашніх умовах можуть виникнути проблеми. Ще одним мінусом можна назвати вартість матеріалу, полікарбонат дорожче оргскла.

На нашому виробництві ми використовуємо молочний або прозорий акрил. Для того, щоб дефлектор не псував інтер’єр, ми також пропонуємо різноманітні варіанти оформлення – нанесення логотипу (для фірм), тонування плівкою, нанесення зображення.

Як виготовити захисний екран на кондиціонер своїми руками

Для початку, вам необхідно змінювати розмір свого кондиціонера. Беремо лист акрилу, завтовшки не менше 3 мм (це найоптимальніший варіант), наносимо на нього креслення майбутнього екрану – залишаємо 100-200 мм для кріплення, відраховує ширину екрану 340-360 мм, з боків беремо відступи для бортів, щоб перенаправляти повітря. І ще, екран краще робити «на виріст». Далі нам необхідно загнути пластик, вам знадобитися будівельний фен або інше пристосування, яке зможе нагріти пластик. Поки пластик теплий, робимо згини по портам, біля кріплень під зручним для вас кутом (90 або 45 градусів). Приклад на зображенні.

Захисний екран для кондиціонера своїми руками

Насправді, ви, звичайно, можете самостійно виготовити відбивач на кондиціонер, але можете зіткнутися з низкою проблем:

  • шматок пластика, який вам необхідний коштує дорожче, ніж закуповує його рекламне агентство;
  • щоб екран вийшов з першого разу, вам потрібен досвід, а він є не у всіх;
  • мало хто тримає вдома будівельний фен, яким можна легко і швидко зігнути акрил.

І останнє, наші захисні екрани для кондиціонера з акрилу не так дорого коштують, щоб спробувати виготовити його самому. До того ж, при оптовій закупівлі – ви отримуєте знижку. Не дивлячись на погоду сьогодні, весна, як завжди, вступить в свої права різко і несподівано, тому поспішіть замовити дефлектор на кондиціонер вже зараз, подбайте про себе і своїх співробітників!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 4.6 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: