Як бути ближче до покупців за допомогою стенду з кишенями в торгових точках Полтави

Як до Вас звертатись?

Телефон

Стенды

Об’ємний інформаційний стенд з кишенями - куточок покупця

Враховувати побажання клієнтів – важлива частина успішної торгівлі. Для того, щоб кожен клієнт міг ознайомитися з інформацією, що цікавить його, або залишити відгук не потрібно придумувати велосипед. Універсальний стенд з кишенями (куточок покупця, споживача) допоможе розмістити вам всі необхідну інформацію, а також книгу скарг і пропозицій, попередньо підібравши потрібний обсяг кишені.

Ви можете вибрати один із запропонованих нами варіантів виготовлення стенду.

  • звичайним пласким стендом,
  • об’ємним стендом,
  • плоским фігурним стендом,
  • об’ємним фігурним стендом,
  • або стендом в профілі, для надання йому солідності і надійності.

Стенд з прозорими пластиковими кишенями - куточок споживача

Крім того, куточок покупця може бути об’ємним прямим або фігурним. Фігурні стенди, плоскі або об’ємні, надають унікальності вашого виробу, такий стенд завжди буде асоціюватися саме з вашим магазином, або мережею магазинів.

Кишені на стенді також можуть бути різними. В залежності від товщини розміщуваних матеріалів, кишені можуть бути об’ємними і плоскими. За розміром, найчастіше, використовуються формати акрилових кишень А5, А4 і А3.

Ви можете проконсультуватися з питань вибору розміру і форми стенду і кишень, зв’язавшись з нашими представниками по телефону, поштою або через форму зворотного зв’язку. Також ви можете написати нам в ВКонтакті.

А також ви можете замовити куточок покупця в наступних містах Полтавській області: Кременчук, Пирятин, Гребінка, Оржиця, Семенівка, Глобине, Хорол, Білики, Нові Санжари.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: