Світильник для різних стилів в інтер’єрі

Як до Вас звертатись?

Телефон

Інтер’єрні світильники в різних стилях

«Мій будинок – моя фортеця», – говорить відоме прислів’я. Будинок – це місце, в якому ми відпочиваємо після важкого трудового дня, куди повертаємося після тривалої і не дуже поїздки. У ці моменти кожен хоче зануритися в атмосферу комфорту і затишку, який здатний подарувати тільки будинок. А ось саме поняття затишку у всіх людей різне, кожен віддає перевагу тому, чи іншого стилю в інтер’єрі. Залежно від обраного стилю необхідно підібрати відповідні предмети інтер’єру, одним з яких і є світильник.

Проста геометрична форма інтер’єрних світильників Flami і Soll дозволяють використовувати їх в різних напрямках в оформленні інтер’єру, а різноманітність зображень дає можливість точно підкреслити вибраний образ. Давайте розглянемо світильники Flami і Soll в різних стилях інтер’єру.

Світильники в стилі авангард

Інтер’єрний світильник в стилі авангард

Авангард – вид оформлення приміщення і архітектури, який протиставляє стандартним і традиційним течіям яскраві і зухвалі образи і інструменти їх втілення. В авангарді використовуються чисті кольори, такі як чорний, червоний, білий, зелений, жовтий і т.д. Предмети інтер’єру повинні бути геометричними, з чіткими контурами і ніяких дрібних деталей в декорі і обробці. Прямокутний світильник Soll, світильник круглої форми Flami відмінно впишеться в такий стиль, особливо якщо їх виготовити в контрастною кольоровій гамі (наприклад, якщо у вас кімната передбачається в білих тонах, то чорний світильник чудово доповнить загальну картину).

Світильник в східному стилі

Східний дизайн в приміщенні відрізняється багатством і розкішшю. У ньому застосовуються декоративні мотиви, найчастіше геометричного і стилізованого рослинного характеру, які переплітаються у вигляді сітки. Доповнюють такі візерунки різні написи. Світильник з правильно підібраним орнаментом, або зображенням текстури вигідно підкреслить багатство інтер’єру, а крім цього стане унікальним доповненням до освітлення вашого приміщення.

Світильник в стилі кантрі

Інтер’єрний світильник в стилі Кантрі

Кантрі прийшов до нас ще з просторів Дикого Заходу. Цей стиль характеризується наближенням до природи. Аксесуари, що застосовуються в цьому напрямку, стилізовані в сільському стилі і виконують мінімум функцій. Ви можете замовити прямокутний або круглий світильник із зображенням текстури під дерево, або ж з пейзажем степу, лісу і т.д. Такий предмет інтер’єру доповнить неповторну атмосферу затишку і тепла сільського будинку, які створює жанр кантрі.

Світильники в стилі кітч

Нова течія в оформленні приміщень, основною ідеєю якого є відкидання художніх традицій старовини, їх смаків і стилів. Чим більш вибір кольорів інтер’єру та квітів в ньому зроблений з несмаком, тим краще. У такий дизайн ідеально впишеться світильник з яскравою абстракцією, ілюстрацією з книг фентезі, та взагалі будь-яке зображення, адже кітч – це поєднання непоєднуваного.

Світильник в стилі конструктивізму

Інтер’єрний світильник в стилі Конструктивізм

В кінці 20 століття з’явився новий вид декорування інтер’єру – конструктивізм. Основними складовими цього стилю стали функціональність і раціональність приміщення. У декорі використовують компактні обсяги з чітко виявленим каркасом. Геометричні форми наших світильників дозволяють зберегти простір в квартирі, а також не здаватимуться зайвими в інтер’єрі.

Світильник для лофту

Квартири в стилі лофт прийшли до нас з Нью-Йорка сорокових років і все більше набирають популярність. В таких квартирах багато відкритого простору, окремими зонами обгороджені тільки спальня і санвузол. З матеріалів, при оформленні, найчастіше використовують метал, пластик і скло. Предмети інтер’єру – яскраві і незвичайні. Освітлення в таких приміщеннях особливо важливо, оскільки з його допомогою можна виділити окремі зони квартири. Різноманітні картини, від однотонного світильника обраного кольору, до пейзажів природи і міст, допоможуть розділити зони вашого приміщення.

Світильники в стилі мінімалізму

Інтер’єрний світильник в стилі Мінімалізм

Один із найсуворіших видів оформлення інтер’єру для дому. У ньому необхідно продумати кожну дрібницю, щоб все було функціонально, красиво і стильно. При плануванні інтер’єру в стилі мінімалізм головне правильно організувати простір, наповнивши його спокійним, м’яким, розсіяним світлом. Саме таке світло дають світильники Soll і Flami. Ви можете легко самі підібрати зображення для такого світильника, щоб підкреслити бездоганне відчуття стилю і міри властиве стилю мінімалізм.

Світильник в стилі техно

Цей декор рідко використовується в інтер’єрі житлових приміщень, але якщо ви вирішили вибрати саме його, вам варто дотримуватися його основних правил. Зовнішній вигляд приміщення в стилі техно більше схоже на виробництво або гараж, створюючи враження свого роду техногенної катастрофи. Техно передбачає собою строгу геометрію простору і предметів, в тому числі і світлових елементів. Саме прямокутні і круглі світильники краще всього виглядатимуть в такому інтер’єрі.

Світильники в стилі хай-тек

Ще один з найсучасніших стилів в інтер’єрі квартир і додому. Такий інтер’єр – це конкретика, діловитість, чіткість. Легкі геометричні форми будуть більш ніж доречно виглядати в цьому стилі. Хай-тех любить гармонію в просторі і світлі, формі і кольору предметів інтер’єру. Виберіть в якості додаткового освітлення наші світильники, і вони ідеально впишуться в загальний стиль квартири.

Світильники в стилі еклектіки

Інтер’єрний світильник в стилі еклектики

Цей стиль є поєднанням протилежних стилів в інтер’єрі. Наприклад, сучасний дизайн змішується з класикою минулих століть, таким чином, інтер’єр стає дуже багатокомпонентним. Як ми вже говорили в попередніх пунктах, наші світильники підходять для більшості сучасних стилів оформлення інтер’єру, а в стилі еклектіки вони можуть бути відмінним предметом з сучасності.

Деталі невід’ємна частина вашого інтер’єру. Іноді малий елемент може кардинально зіпсувати враження про загальний стиль будинку. Ми постаралися створити такий світильник, який підійде майже всім. Невеликий штрих у виборі зображення, і стильний, і елегантний елемент декору вже прикрашає вашу квартиру. Ми зібрали невелику базу з різноманітними прикладами зображень, які ви можете вибрати в свій інтер’єр, але також ви можете замовити свій індивідуальний і неповторний світильник.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: