Серійне виробництво ростових фігур для магазину сантехніки та електрики

Як до Вас звертатись?

Телефон

Серийное изготовление ростовых фигур для магазина

Всім привіт!

Сьогодні ми хочемо розповісти Вам про одне з наших останніх замовлень – серії ростових фігур для магазину сантехники, електрики і будматеріалів. Клієнт замовив у нас 4 однакові ростові фігури, але з різними написами. З огляду на великий асортимент товарів, які пропонує наш замовник, вирішивши замовити дві ростові фігури для будматеріалів, одну для сантехніки і ще одну для електрики, він зможе привернути увагу всієї зацікавленої аудиторії.

Ростові фігури для магазина сантехніки, електрики

Двосторонні ростові фігури були виготовлені з композитних панелей, щоб надати виробу додаткової стійкості. Це пов’язано з тим, що фігури планується використовувати на вулиці, де вони будуть піддані вітровим навантаженням, а також іншим небезпекам притаманним на пожвавлених вулицях. Крім матеріалу самих ростових фігур, для стійкості використовується міцний каркас, а також бетонний блок для надання важкості.

Ростова фігура чоловіка будівельника

Сподіваємося, що наші ростові фігури допоможу нашому клієнту залучити ще більше покупців. Ви також можете замовити серію ростових фігур, або одиничний виріб, зв’язавшись з нашим менеджером вже зараз. Крім зовнішніх виробів, ми пропонуємо виготовлення ростових фігур для виставок, місць продажу або в інтер’єр торгових центрів. Будемо раді допомогти вам!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: