Рекламні та сувенірні вироби із акрилу (оргскла, пластика). Частина 1

Як до Вас звертатись?

Телефон

Акрил 2

Акрил (оргскло) – один із основних матеріалів в рекламі

Акрил, пластик, оргсклоПри виготовленні рекламної продукції найчастіше використовується такий вид пластику як акрил. Це поліметілметакрілатний пластик, в чистому вигляді він прозорий, але, змішуючи його з необхідними добавками, можна отримати кольорові відтінки, спеціальні властивості твердості, хімічну стійкість, антистатичність та ін.

Акрил існує прозорий, молочний, а також кольоровий. Для виготовлення виробів з прозорого або молочного акрилу, ми використовуємо оргскло марки Plazcryl. Ряд характеристик даного виду акрилу дозволяє не замислюючись обирати його для свого виробу. А саме:

 • Високий рівень прозорості;
 • Гарантія до 10 років;
 • В два рази легше скла;
 • Стійкість до погодних факторів;
 • Хороша термоформованість;
 • Можлива вторинна переробка.

Для виробів, в яких необхідно використання кольорового акрилу найчастіше використовується пластик двох фірм – Altuglas і Polycryl. Обидва ці види акрилу діляться на два типи світлорозсіюючі і світлопрозорі. Залежно від особливості виробу можуть використовувати один з них. Акрил Altuglas і Polycryl має великий спектр кольорів, що дає можливість великого вибору кольорової гами для виробу.

Візитниці – підставки під візитки

Акрилова підставка під візиткиНаступний вид виробів з акрилу також відноситься до підставок, але іншого виду. Візитниці. Ці вироби можуть поєднувати в собі кілька видів пластику, а також інші матеріали, наприклад дерево, самоклеюча плівка і т.д. Підставка під візитки – не замінний атрибут ділової людини. Барвистий дизайн і якісні матеріали роблять його оригінальним і корисним подарунком і бізнес сувеніром. Найчастіше візитниці – це індивідуальні вироби, по персональному макету, так що щоб дізнатися ціну на вподобаний вами виріб надішліть запит на нашу пошту ceha.com.ua@gmail.com.

Календарі, кубки і дипломи із акрилу

Календарі, кубки та дипломи з акрилу – особливий вид виробів з акрилу. Вони оригінальні, яскраві і незабутні. Прозорий або молочний акрил в поєднанні з кольоровим пластиком, деревом і різноманітними методами нанесення зображення роблять такі бізнес сувеніри та презенти винятковими в своєму роді. Будь-то подарунок партнеру, або вітальний диплом товаришу, а може змагання, такі вироби з акрилу зроблять ваш захід особливим для людини, якій дістанеться цей кубок, календар або диплом з акрилу. Такі подарунки можуть бути як індивідуальними, для цього зв’яжіться з нашими представниками, або ж стандартне, розроблене нашими дизайнерами.

Настільний календар із акрилу Призові кубки із акрилу Подарунковий диплом із акрилу

Молочний акрил в виготовленні вивісок, лайтбоксів, об’ємних літер

Молочний акрил володіє відмінною світлопропускною здатністю. В результаті підсвічуючись світлодіодамі він створює барвистий ефект світіння, рівномірно розподіляючи світло по всій поверхні. Користуючись цією здатністю молочного акрилу, його часто використовують на створення лицьової панелі лайтбоксу, вивіски або об’ємних світлових букв. Завдяки йому такі вироби не тільки довго служать, але й привертають увагу, а відповідно допомагають у залученні клієнтів. Ви можете замовити виготовлення лайтбоксу або вивіски з об’ємних літер, скориставшись формою зворотного зв’язку.

Вивіска, рекламний планшет з акрилу Світлова вивіска, лайтбокс з акрилу Об’ємні світлові літери з акрилу

Світильники із акрилу

Світильник з акрилуДля оформлення інтер’єру вашого будинку або офісу ми пропонує ряд креативних і яскравих світильників з акрилу. Як і у випадку з вивісками, для їх виготовлення використовують молочний акрил. Прикрашений повнокольоровим друком молочний акрил створює м’яке і приємне світло, яке створить атмосферу комфорту і затишку в будь-якому приміщенні. Існує ряд стандартних розмірів і кольорів світильників. Якщо ж ви хочете замовити індивідуальне виріб, по персональних параметрах – зв’яжіться з нашими фахівцями, вони з радістю дадуть відповідь на ваші запитання.

Акрилайти – світлові панелі

Акрилайт с прозрачного акрилаОдне з найдивовижніших виробів з акрилу сміливо можна вважати акрилайт. За допомогою фрезерування зображення на прозорому акрилі, а потім підсвічування його за допомогою світлодіодів створюється абсолютно дивовижний ефект. Він не тільки привертає увагу, але і заворожує своїм неповторним зовнішнім виглядом. Акрилайт може бути будь-якого розміру, від невеликого, який буде висіти на стіні забороняючи курити, або стояти на столику, до великого підлогового або величезного настінного, за розмірами схожого на плазмовий телевізор. Акрилайт відноситься до індивідуальних замовлень, що вимагає індивідуального прорахунку. Щоб дізнатися ціну на вподобаний вами виріб надішліть запит на нашу пошту ceha.com.ua@gmail.com.

Існує ще маса прикладів застосування акрилу у виготовленні рекламної продукції. Але перераховані вище користуються найбільшим попитом серед покупців. Для того щоб замовити будь-який виріб з використання акрилу зв’яжіться з нами і наші менеджери прорахують для вас цікавить виріб.

Частина 2

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: