Рекламні, адресні таблички на будинки і офіси в Полтаві

Як до Вас звертатись?

Телефон

Таблички офисные

Фігурна адресна табличкаМи їх зустрічаємо на кожному кроці і настільки звикли до цих маленьких помічникам, що не замислюємося про природу їх походження. Графік роботи дільничного лікаря, адресна табличка вашого будинку, табличка, що забороняє вхід в службове приміщення і т.д. Всі ці вироби відносяться до категорії «рекламні таблички». Установа будь-якого типу потребують офісні таблички для зручності ідентифікації кабінетів, кожен магазин, банк, ломбард або перукарня потребує зручної таблички з режимом роботи. І, звичайно ж, кожен будинок у вашому місті повинен бути з адресною табличкою.

Різноманітні таблички із пластику, можуть виготовлятися різної форми і товщини, також ви можете замовити табличку в профілі, яка прикрасить вашу двері. Залежно від середовища застосування наша компанія пропонує виготовлення табличок з різних матеріалів – ПВХ, акрил, композит і т.д. Ми готові виготовити для вас будь-який вид табличок, від бюджетного варіанту (ПВХ + з / к плівка 641 серії), до більш дорогого (композит + об’ємні букви).

Адресний знак, будинкова табличкаТакий елемент інтер’єру чи екстер’єру ви легко зможете самостійно змонтувати за допомогою саморізів або двостороннього скотча. У випадки необхідності наш фахівець може змонтувати табличку для вас.

Якщо у вас є питання по замовленню або виготовлення адресних або офісних табличок, зв’яжіться з нашими представниками, вони проконсультують вас з даного питання, а також допоможуть вибрати табличку, яка найкраще підійде у вашому випадку.

А також ви можете замовити табличку в наступних містах Полтавській області: Кременчук, Пирятин, Гребінка, Оржиця, Семенівка, Глобине, Хорол, Білики, Нові Санжари.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: