Виготовлення і монтаж рекламних стел (пілонів) у Кіровограді та області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Рекламна стела, пілон салону красиРекламна стела (пілон) це елемент зовнішньої реклами, який підкреслює імідж свого власника. Вони яскраві, світлові і привертають увагу. Стелли завжди видно здалеку, і повз них складно проїхати. З їх допомогою можна з легкістю донести до клієнтів усю необхідну інформацію в стислих обсягах.

Створюючи стели (пілони) багато років, наша компанія зарекомендувала себе на рекламному ринку в якості надійних партнерів. Ми пропонуємо виготовлення стел якісних, надійних і красивих. Наша компанія розробить для вас професійний макет, креслення, саму конструкцію, а також встановити її. Крім того наші фахівці допоможуть з отримання дозволу на встановлення такої конструкції. Для нас є пріоритетним, що б всі наші замовники залишилися задоволеними.

Для того що б зробити замовлення стелу (пілон) зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом: по телефону, електронній пошті, або через форму зворотного зв’язку.

Ви можете замовити рекламну стелу (пілон) в наступних містах Кіровоградської області: Світловодськ, Онуфріївка, Знам’янка, Олександрія, Новомиргород, Мала Виска, Новоархангельськ, Голованівськ, Гайворон, Ульяновка.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: