Приєднуємося до робіт по ребрендингу мережі магазинів АТБ

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  ребрендинг супермаркета АТБ

  Ось і наша команда приєдналася до робіт по переоформленню супермаркету АТБ. Ми займалися виготовленням стел для супермаркетів в містах Світловодськ і Кропивницький, Кіровоградської області. Хочемо трохи розповісти про візуальні знаки, які ми виготовили і змонтували для цього об’єкта.

  Виготовлення інформаційної стели для супермаркету

  Оформлення вхідної групи – це комплекс робіт з виготовлення візуальних знаків, спрямованих на інформування покупців. Наша компанія займалася виготовленням одного з найпомітніших знаків – інформаційних стел. Цей вид зовнішньої реклами призначений для надання інформації про назву, час роботи і послуги з великої відстані. Стела помітна не тільки для перехожих, але для водіїв, у яких всього кілька секунд на ознайомлення з інформацією вашого знака. Наші стели для АТБ складаються з наступних елементів:

  • лайтбокси «АТБ» і «00-24» – світлові короби з молочного акрилу і плівки серії 8500;
  • вивіски зі світловими літерами на проріз «Маркет» та «Власна випічка», «Власна кав’ярня» – знаки з алюмінієвих композитних панелей з акриловими буквами і внутрішнім підсвічуванням;
  • не світловий планшет з АКП.

  Для вивіски з підсвічуванням ми використовували світлодіодні модулі.

  Монтаж світлової стели для магазину

  Виготовлення інформаційної стели – це тільки перший етап наших робіт. Далі нам треба було змонтувати і підключити два цих вказівника висотою 5м і 7м. Бригада монтажників відмінно впоралася з поставленим завданням.

  Більше інформації про інформаційні стелах, а також інших послугах з виготовлення зовнішньої реклами ви можете дізнатися у нас на сайті. Також в період літньої спеки, пропонуємо ознайомитися з лінійкою стандартних захисних екранів на кондиціонер!

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл: