Виготовлення креативних візитниць в Кіровограді. Підставки під візитівки

Як до Вас звертатись?

Телефон

Визитницы

Візитниця із акрилу - підставка під візиткиУ той час як всі ділові люди при зустрічі обмінюються візитками, з’являється проблема – куди їх дівати, що б вони не загубилися. Для таких випадків існують візитниці. Підставки під візитки з акрилу – зручний спосіб зберігати візитки партнерів і клієнтів. Крім того візитниця – це приємний, не дорогий бізнес-сувенір, який ви можете піднести своєму партнеру.

Підставки під візитки, які виготовляються нашою фірмою, виконані тільки з кращого пластика. Ми стежимо, що б наші вироби були тільки хорошої якості, тому для їх створення використовуємо тільки перевірені матеріали. У створенні якісної візитниці беруть участь фахівці різних областей. Це менеджер, дизайнер, технічний спеціаліст, конструктор, і, звичайно ж, ви. Адже саме ви знаєте що хочете отримати в результаті.

Що б замовити візитницю у нас, зв’яжіться з нашим фахівців зручним для вас способом. Ми з радістю відповімо на ваші питання, і створимо для вас унікальний бізнес-сувенір.

Ви можете замовити підставку під візитки в Кіровограді і наступних містах Кіровоградської області: Світловодськ, Онуфріївка, Знам’янка, Олександрія, Новомиргород, Мала Виска, Новоархангельськ, Голованівськ, Гайворон, Ульяновка.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: