Дизайн, виготовлення і доставка ділових візитниць з акрилу в Києві і області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Визитницы

Визитниця із акрилу, дерева. Підставка під візиткиДля будь-якої ділової людини візитниця – невід’ємний атрибут повсякденного життя. Адже зустрічаючись з великою кількістю нових людей, вони обзаводяться новими і новими візитками. Щоб вони не губилися зручно використовувати візитниці. Вони практичні, зручні, і завжди під рукою на робочому столі.

Найчастіше візитниці виготовляються з акрилу. Він може бути кольоровим, молочним або прозорим. Також композицію з акрилу можна розбавити елементами дерева. Це буде виглядати гармонійно і красиво. За допомогою технології термодізайна акрил можна зігнути під будь-яким кутом, який задуманий в дизайні. А для більшого ефекту у візитниці можуть бути присутніми окремі елементи з акрилу, отримані за допомогою фрезерного верстата. Що стосується зображення, він має бути обов’язково. Невелика інформація про вас – і візитниця з акрилу може стати відмінним бізнес сувеніром. Це зображення наноситься за допомогою трафаретного друку.

Щоб купити, замовити або просто дізнатися ціни на візитниці з акрилу зв’яжіться з нашими представниками.

Крім того, ви можете замовити виготовлення візитниць з акрилу в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: