Новорічна пропозиція: ІМЕННІ ДИПЛОМИ з акрилу від 300 грн

Як до Вас звертатись?

Телефон

Дипломы

Перед Новим роком всі поспішають придбати подарунки для колег, підлеглих, партнерів, друзів і рідних. Адже дарувати подарунки це здорово! Ми теж любимо робити подарунки. Саме тому ми вирішили порадувати наших клієнтів спеціальними пропозиціями на найяскравіші і оригінальні подарунки.

Першу частину з декоративними світильниками ми вже розміщували тут, прийшла черга іменних дипломів.

Головною особливістю таких дипломів є те, що з їх допомогою легко можна привітати як одну людину, так і цілу компанію. Ви можете замовити диплом з акрилу:

 1. «Для кращого співробітника».
 2.  «Для улюбленого замовника».
 3.  «Самого надійного партнера».
 4.  «З Новим роком!» і багато-багато інших.

Акрилова статуетка, диплом із пластика Пластиковий диплом Акриловий диплом, диплом із пластика Пластиковий подарунковий диплом

Виготовляються такі дипломи шляхом фрезерування акрилу (пластика, оргскла). Для нанесення зображення використовується повнокольоровий друк, термоперенесення або гравірування. При необхідності можна використовувати будь-який інший матеріал в якості основи або додаткового матеріалу.

Вартість подарункових пластикових дипломів залежить від багатьох факторів, але в середньому ми пропонуємо замовити їх від 300 грн. за 1шт. У разі замовлення великої партії ціна за штуку значно зменшується. Ми пропонуємо розробити для вас індивідуальний дизайн, або виготовити диплом по вашому макету.

Доставка продукції здійснюється на всій території України за допомогою перевізників «Нова почату» або «Укрпошта». Термін доставки 3 – 5 днів залежно від відстані до пункту призначення.

Контакти:

 • Телефони – (044) 360 – 60 – 76 (для Києва), (096) 496-78-07 (для інших міст). Зателефонувавши на один з них, наш оператор з’єднає вас з потрібним спеціалістом.
 • Електронна поштаceha.com.ua@gmail.com.
 • Віднедавна ми є і в ВКонтакті https://vk.com/naruzhnayareklamavukraine, також ви можете зв’язатися з керівником проекту http://vk.com/demchenko_aleksandr.
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: