Новорічна акція !!! Дизайнерський світильник – оригінальний подарунок на Новий рік

Як до Вас звертатись?

Телефон

Светильники

Дизайнерські світильникиДо нас прийшов замовник з проханням запропонувати йому абсолютно новий вигляд бізнес сувенірів. За його словами у його партнерів було вже достатньо ручок, блокнотів та інших стандартних сувенірів.

Ми прекрасно розуміємо, що без них нікуди, але особливі люди заслуговують чогось не менш особливого. Саме для цього ми створили серію пропозицій для унікальних новорічних подарунків.

Почати ми вирішили з дизайнерських інтер’єрних світильників. Існує кілька варіантів світильників, розроблених нашими дизайнерами, з яких ви можете вибрати найбільш цікавий для вас. Крім того, ми надаємо можливість замовити розробку індивідуального дизайну на будь-яку тематику:

 • Новорічну,
 • корпоративну,
 • будь-яке улюблене зображення або картинка.

Світильник - МакиСвітильник - Фантазія ТемнаСвітильник - Весняна свіжістьСвітильник - Світло і Тінь

Крім зображення світильники можуть відрізнятися своїми розмірами. Ми розробили 3 варіанти розмірів для декоративних світильників.

Світильник Великий, розміриСвітильник Середній, розміриСвітильник Маленький, розміри

Якщо вас цікавить індивідуальна розробка декоративних світильників, зв’яжіться з нашими представниками за допомогою контактів зазначених нижче.

Доставка продукції здійснюється по всій території України за допомогою перевізників «Нова Пошта» або «Укрпошта». Термін доставки 3 – 5 днів залежно від відстані до пункту призначення.

Контакти:

 • Телефони – (044) 360 – 60 – 76 (для Києва), (096) 496-78-07 (для інших міст). Зателефонувавши на один з них, наш оператор з’єднає вас з потрібним спеціалістом.
 • Електронна поштаceha.com.ua@gmail.com.
 • Віднедавна ми є і в ВКонтакті https://vk.com/naruzhnayareklamavukraine, також ви можете зв’язатися з керівником проекту http://vk.com/demchenko_aleksandr.
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: