Виготовлення лототронів з акрилу у Вінниці та області

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  Пластиковий лототронЗгідно Вікіпедії лототрон – автоматичний пристрій з системою перемішування, котре видає пронумеровані кулі в приймальний лоток. Використовується при проведенні лотерейних розіграшів. Ми часто бачимо лотереї по телевізору, але що заважає нам самостійно провести це чудово розважальний захід? Від вас потрібно зовсім небагато: бажання, учасники, призи і замовити у нас лототрон.

  Залежно від кількості учасників лототрони можуть відрізнятися своїм обсягом, а відповідно і розміром. Всі лототрони виготовляються з прозорого пластика, щоб забезпечити проведення чесної лотереї. Але це зовсім не означає, що лототрону не можна надати унікальний і привабливий вигляд. Легка аплікація або невелике зображення можуть прикрасити ваш лототрон, при цьому зберігши його прозорість.

  Якщо ви зацікавилися, звяжіться з нашими представниками щоб отримати більш детальну інформацію. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підкажемо найбільш вигідне рішення.

  Також ми пропонуємо замовити пластиковий лототрон в таких містах Вінницької області: Липовець, Іллінці, Оратів, Теплик, Гайсин, Тростянець, Бершадь.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл: