Новорічна акція: Нестандартні подарункові календарі із акрилу від 255 грн./шт.

Як до Вас звертатись?

Телефон

Календари

Кишенькові, настільні або настінні календарі з дизайнерського паперу давно стали для нас чимось звичним. Найчастіше ми даруємо їх нашим постійним клієнтам, або роздаємо потенційним. Ми пропонуємо унікальні, привабливі, функціональні, і пам’ятні календарі з акрилу. Ці вироби, ручної роботи, ефектно виділяються на тлі своїх паперових і одноманітних побратимів.

Напередодні Нового Року наша компанія вирішила запропонувати Вам замовити пластикові календарі за вже наявними шаблонами, або ж замовити створення свого, неповторного вироби. З цінами на шаблонні вироби Ви можете ознайомитися нижче. А для того, щоб дізнатися вартість індивідуального замовлення зв’яжіться з нами, наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Настільний календар із пластикуПластиковий календар

Такі календарі виготовляються з акрилу в поєднанні з іншими видами пластику або дерева. Для нанесення зображення використовується трафаретний друк. Поєднання всього цього, а також рук професіоналів, робить це вироби приємним і пам’ятним подарунком.

Доставка продукції здійснюється на всій території України за допомогою перевізників «Нова почату» або «Укрпошта». Термін доставки 3 – 5 днів залежно від відстані до пункту призначення.

Контакти:

  • Телефони – (044) 360 – 60 – 76 (для Києва), (096) 496-78-07 (для інших міст). Зателефонувавши на один з них, наш оператор з’єднає вас з потрібним спеціалістом.
  • Електронна поштаceha.com.ua@gmail.com.
  • Віднедавна ми є і в ВКонтакті https://vk.com/naruzhnayareklamavukraine, також ви можете зв’язатися з керівником проекту http://vk.com/demchenko_aleksandr.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: