Креативні кубки з акрилу у Вінниці і області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Кубки

Призовий кубок із акрилуЯ пам’ятаю як в молодших класах для нас проводили Спартакіади. Хтось грав, або продовжує грати в КВН, хтось віддав перевагу спорту, але і тих і інших об’єднує любов до змагань. Дух змагання це звичайно добре, він розбурхує кров, приносить радість і веселість, але… Але чогось не вистачає. Заради чого все це було? Участь це безперечно добре, і нас з дитинства вчили, що головне не перемога, а саме участь, але той заповітний кубок жадає отримати кожен. Ось саме створенням таких пластикових кубків і займається наша компанія.

Різноманітні пластикові кубки на будь-який смак і для будь-яких цілей. Ми не тільки виготовляємо одноманітні кубки з існуючих зразків, а й допомагаємо нашим клієнтам з розробкою макетів індивідуальних проектів. У кожному окремому випадку ми ретельно підбираємо матеріал з якого буде виготовлений майбутній кубок. Всі кубки практично повністю ручної роботи, що надає їм значущості в руках володаря.

Якщо ви зацікавилися, зв’яжіться з нашими представниками щоб отримати більш детальну інформацію. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підкажемо найбільш вигідне рішення.

Також ми пропонуємо замовити виготовлення акрилових кубків в таких містах Вінницької області: Липовець, Іллінці, Оратів, Теплик, Гайсин, Тростянець, Бершадь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: