Оформлення інтер’єра, елементів декору – друк картин для мережі магазинів меблів Barva

Як до Вас звертатись?

Телефон

Оформлення інтер’єру, декор магазина мебелі Барва в Харкові

Ми вирішили нагадати Вам, що крім зовнішньої реклами, наша компанія займається виготовленням елементів декору для оформлення інтер’єру. На це наштовхнув нас наш постійний замовник мережі магазинів меблів Barva. Вже не перший раз вони замовляють у нас або світильники, або комплекти картин, для інтер’єру своїх магазинів. На цей раз, ми розповімо вам про картини для одного їх магазину в Харкові.

Друк картин для оформлення меблевого салона, магазина Барва в Харкові

Здавалося б, картини собі і картини, у нас на сайті є цілий розділ присвячений друку на полотні. Але в цьому замовленні використовувався будь-який матеріал, крім полотна. Отже, в це замовлення увійшов комплект картин з 5 шт. Перша, вона ж центральна картина композиції, найбільша і важка. Її розмір 780*780 мм, а в основі лежить ламінований ДСП. В якості зображення, на основу нанесена глянсова самоклеюча плівка з широкоформатним друком.

Картина - основа ламінований ДСП, друк зображення на плівці
Картина – основа ламінований ДСП, друк зображення на плівці

Далі підемо зліва на право. Зліва, трохи вище основи композиції, картина трохи менше – 548*548 мм, із зображенням частини логотипу салону. Цю картину виготовили з молочного акрилу, а зображення нанесли за допомогою аплікації матовою плівкою. Нижче зліва, по макету, розміщується невелика картина – 323*323 мм. В її основі також молочний акрил. Для зображення, в матовій плівці Oracal 641 серії малинового кольору (№ 041), був вирізаний логотип, але таким чином, щоб в буквах просвічувався молочний акрил.

Виготовлення картини із молочного акрила з аплікацією зображення
Виготовлення картини із молочного акрила з аплікацією зображення
Картина із акрила, оргскла з логотипом на проріз
Картина із акрила, оргскла з логотипом на проріз

Справа у нас також дві картини, середня такого ж розміру, як і зліва (548*548 мм), але для її основи використовували пластик ПВХ. Вона розташовується в правому нижньому кутку, і на ній зображена половина м’якого дивана. Зображення друкувалося за допомогою широкоформатного друку. Справа зверху найменша з комплекту картина – 315*315 мм. В її основі молочний акрил, товщиною 3 мм, а зображення (як і на схожому більшому варіанті) нанесено за допомогою аплікації.

Картина із пластика ПВХ, широкоформатний друк
Картина із пластика ПВХ, широкоформатний друк
Картина із молочного акрила, зображенням логотипа
Картина із молочного акрила, зображенням логотипа

Ми давно із задоволенням працюємо з цим замовником, виконуючи для нього роботи по зовнішній рекламі, і по оформленню інтер’єру. Бажаємо їм нових відкриттів мережевих салонів, а ми допоможемо з комплексним оформленням їх магазинів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: