Об’ємні окремо розташовані наземні літери для міста, підприємства, фірми: виготовлення і монтаж

Як до Вас звертатись?

Телефон

Об’ємні букви, символи, логотип для міста, підприємства, фото сесії

Об’ємні, наземні (вкопуємі) букви, стела для міста - "Я люблю SOKOLIVKA"

Стела у вигляді об’ємних букв набирає все більше популярності в різних містах України. І це не дивно. Окремо розташована конструкція «Я люблю @місто» місце, яке притягує до себе увагу туристів і жителів міста для проведення фотосесії. Об’ємний логотип – ще одна функція цієї конструкції. Вона дозволяє підвищити впізнавання фірми, адже така великогабаритна конструкція не може залишитися непоміченою. Завершуючи перелік функцій, не можна не звернути вашу увагу, на такий інструмент PR, як замовлення об’ємних літер для міста, в якому ви розташовані. У просуванні іміджу – це незамінний помічник.

Підсумуємо. Для чого потрібні великі об’ємні символи?

 1. Фото зона у місті для туристів і жителів населеного пункту.
 2. Просування бренду.
 3. Створення позитивного іміджу.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, пропонуємо ознайомитися з наступною інформацією:

 • якими характеристиками повинна відповідати конструкція?
 • з якого матеріалу краще всього її виготовити?
 • чи можна провести монтаж самостійно?

Почнемо з того, що вам слід визначитися з місцем розташування вашого знака. Від цього буде залежати його розмір, матеріал, а також можливість підсвічування виробу. Якщо букви будуть розташовуватися усередині приміщення (в холі торгового центру, заводу, готелі і т.д.), вони менше зазнають зовнішніх чинників. На вулиці ж ви вільні з вибором розміру, але варто враховувати точку підключення до електрики (якщо знак світловий), а також вплив навколишнього середовища. Про все це ми будемо говорити далі.

Об’ємні літери в полі - вивіска аграрної компанії

Якою ви бачите свою майбутню стелу? В першу чергу, напевно, якісною. Щоб не вигорала на сонці, була стійкою, довговічною, антивандальною. Звичайно ж, вона повинна виглядати привабливо. Виділятися серед навколишнього середовища, добре читатися. І розмір, розмір адже теж має значення! В яких би цілях ви її не використовували, вона повинна бути помітною і зручною для проведення фотосесії.

Поради щодо дизайну заслуговують на окрему статтю, тому в першу чергу ми розберемося з якістю окремо розташованих букв. Вона складається з двох частин – якість самої роботи фахівців і якість матеріалів. З якого матеріалу вам варто замовляти наземну конструкцію такого типу?

Виготовлення окремо розташованих об’ємних літер: який матеріал обрати?

Ринок виробників зовнішньої реклами пропонує використовувати такі матеріали: пінопласт, пінополістирол, фанера (тільки для плоских знаків), ПВХ, метал, АКП (алюмінієві композитні панелі). Для наших цілей краще всього підійде метал і композит, але багато хто пропонує розглянути ще і ПВХ. Що ж, давайте дізнаємося всі плюси і мінуси цих матеріалів.

Матеріал Переваги Недоліки
ПВХ Відносно недорога конструкція
В інтер’єрі виглядає більш привабливо і акуратно
Вигорає на сонці
Схильний до змін температури, через що може деформуватися і тріскатися
На сонці темний фон може нагріватися до 100 ̊
Термін придатності 1 рік
Плівка, якою тонуються символи, може відклеюватися в місцях стику, псуючи загальний вигляд виробу
Краще використовувати тільки в інтер’єрі, або в світловому виробі
Метал Необмежений термін придатності
Надійний
антивандальний
Витримує велику вагу
Стійкі
Може використовуватися як на вулиці, так і всередині приміщення
Найдорожчий варіант виготовлення (на 30% дорожче, ніж літери з композиту)
Для тонування використовується фарбування, яке може з часом тріскатися
У місцях, де фарба відкололася, утворюється іржа
Композит (АКП) Термін гарантії від 3 до 5 років (але по факту служать набагато довше)
Дешевше, ніж букви з металу
Не вигоряють на сонці
Не деформуються
Стійкі
При певних габаритах, можуть витримати вагу до 80 кг (що ідеально для фотосесії)
Може використовуватися як на вулиці, так і всередині приміщення
Дорожчі, ніж букви з ПВХ *
Мають менший термін експлуатації, ніж букви з металу **

Ми не дарма два недоліки знаків з композиту позначили зірочками. Зараз ми розберемося, чи дійсно це мінуси виробу.

* Раніше, перераховуючи характеристики зовнішніх виробів, ми говорили про стійкість, надійність і т.д. Дотримуючись цих характеристики, при виборі конструкції з ПВХ, потрібно використовувати досить товстий пластик, а потім тонувати його плівкою. У підсумку ми отримаємо таку ж вартість, як при використанні АКП, тільки на менш довговічний знак. Дешевшу ціну можна отримати при економії на якості і товщині матеріалу.

** Дійсно, замовивши букви з металу, ви отримаєте стелу, яку побачить не одне покоління. Але віяння моди так часто змінюються. Навіщо переплачувати за те, що через 10 років морально застаріє?

Ще одне питання, яке часто цікавить наших клієнтів – чи можна самостійно встановити стелу у вигляді окремо розташованих символів?

Кілька способів монтажу наземних літер

Об’ємний наземний логотип у вигляді букв з композиту для аграрної компанії

Перш за все, варто все ж відповісти на своє ж запитання. Так, ви легко можете здійснити самостійний монтаж стели. Детально про встановлення безпосередньо вашого виробу, наш технічний відділ надасть вам опис і креслення. Якщо ж у вас немає можливості самостійно змонтувати літери, менеджер обговорить з вами найзручніший для вас варіант надання наших послуг. Але в заголовку ж йшлося про два способи монтажу, скажете ви! Зараз ми про них і поговоримо.

Перший спосіб вимагає виїзду бригади 2 рази – перший для бетонування, другий для безпосередньої установки.

Другий спосіб передбачає один виїзд, під час якого здійснюються обидві роботи, але для стійкості конструкції та збереження цілісності основи натягуються розтяжки (через кілька тижнів їх можна буде прибрати).

Написано вже багато, але ж ми ще навіть не розглянули, як слід світлові наземні та інтер’єрні літери. Щоб не перевантажувати вас інформацією, ми постараємося найближчим часом приділити їм увагу в наступних статтях. Якщо ж вас цікавить це питання прямо зараз, можете зв’язатися безпосередньо з нашим менеджером. Разом з ним ви зможете обрати найоптимальніший для вас варіант.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: