Виготовлення номерків для гардероба. Номерки із акрилу і композиту

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Акрилові номерки для гардероба. Гардеробні номеркиПрийшовши в ресторан, кіно, театр, клуб, боулінг або просто в лікарню першим нас зустрічає гардероб. Там ми можемо залишити верхній одяг або інші особисті речі, що б вони не обмежували наші рухи. І природно невід’ємним атрибутом будь-якого гардероба є гардеробні номерки. Наша фірма пропонує Вам виготовити ексклюзивні номерки, будь-якої форми і з будь-яким зображенням.

Гардеробні номерки із композитуМи виготовляємо як стандартні номерки, так і за індивідуальним замовленням. Наші менеджери проконсультують Вас, і допоможуть з прийняттям рішення. Така маленька частина інтер’єру як номерок для гардероба, надовго запам’ятатися Вашим клієнтам, і позитивно прорекламує Вас.

Ми виготовляємо номерки з матеріалів високої якості, таких як акрил або композит.

Отримати консультацію наших фахівців, або замовити виріб Ви можете по телефону або e-mail.

Також ви можете замовити номерки на території України і м. Черкаси, наступних містах: Шпола, Чорнобай, Чигирин, Христинівка, Умань, Тальне, Сміла, Монастирище, Маньківка, Лисянка, Корсунь-Шевченківський, Жашків, Канів, Ватутіне, Золотоноша.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: