Виготовлення номерків для гардероба у Кіровограді та області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Номерки для гардероба із оргсклаВажливою частиною інтер’єру, про яку постійно забувають, є номерки для гардероба. Скрізь де є гардероб, відповідно є номерки. Найчастіше вони бувають круглої або овальної форми, іноді прямокутної. І всі вони однотипні. Будь-яка людина, взявши такий в руки, поклади його в кишеню або сумку і забуде.

Ми пропонуємо виготовити для вас номерки які назавжди залишаться в пам’яті вашого клієнта. Вони створять приємне враження, підвищать ваш імідж і запам’ятаються відвідувачам. А, як відомо, те, що справляє на нас враження, ми не можемо залишити при собі. Таким чином звичайний гардеробна номерок здатний залучити до вас нових відвідувачів. Ми виготовляємо не тільки ексклюзивні і звичайні номерки, ми завжди дбаємо про якість наших виробів, використовуючи для їх виготовлення тільки матеріали високої якості.

Замовити номерки для гардероба у нас ви можете зателефонувавши нам, або надіславши листа на електронну пошту.

Ви можете замовити номерки для гардероба в наступних містах Кіровоградської області: Світловодськ, Онуфріївка, Знам’янка, Олександрія, Новомиргород, Мала Виска, Новоархангельськ, Голованівськ, Гайворон, Ульяновка.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: