Новорічні корпоративні подарунки з символікою від рекламної компанії «Цех-А»

Як до Вас звертатись?

Телефон

Новорічні корпоративні подарунки з символікою

Рік добігає кінця і відмінний спосіб підвести підсумки – зробити оригінальний і унікальний подарунок своїм співробітникам, клієнтам і партнерам. Грудень був насиченим місяцем і ми вирішили поділитися ідеями, які бізнес подарунки вибрали в цьому році наші замовники, а які отримали від нас наші корпоративні клієнти.

Кубки з акрила, як завжди, користуються великою популярністю, особливо напередодні Нового року. З їх допомогою можна заохотити співробітників, подякувати клієнтам і партнерам, висловити вдячність кожній людині. При виготовленні такої сувенірної продукції з логотипом фірми немає меж для фантазії і креативу. Ми завжди раді допомогти нашим замовникам втілити їх ідеї в реальність, створити для них новий, оригінальний і незвичайний бізнес сувенір. Кілька наших замовників вибрали саме такий подарунок для своїх клієнтів – Волновахський Хлібозавод «Афродіта», Фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм» і т.д.

Акрилові нагородні кубки кращим співробітникам року
Корпоративні кубки, статуетки із оргскла для бізнес партнерів
Нагородна корпоративна атрибутика: подарункові кубки із пластика з логотипом

Ще один корисний і функціональний подарунок – годинник з логотипом фірми. Це незамінний атрибут будь-якого ділової людини, а також неперевершений подарунок для Ваших клієнтів і партнерів. Використовуючись в повсякденному житті, вони будуть регулярно нагадувати про вашу співпрацю, а також зміцнять ділові відносини. Компанія Shield d в цьому році зупинила свій вибір і вирішила піднести такий сувенір своїм клієнтам, як нагадування про вигоду співпраці з ними.

Годинник з логотипом, символікою компанії як новорічний подарунок
Сувенірна продукція для VIP-клієнтів: акриловий світильник
Бізнес подарунок для корпоративного клієнта - дизайнерський світильник із акрила

Не залишилися без подарунка і деякі наші клієнти. Наш вибір припав на дизайнерські декоративні світильники. Вони служать чудовою прикрасою інтер’єру, а також створюють затишок в приміщенні. Оскільки світильники були піднесені в дар нашим клієнтам, які займаються сільським господарством, то і тематика зображення була виконана в цьому стилі. Фінальним штрихом композиції стали логотипи компанії. Такий світильник стане відмінним доповненням інтер’єру офісу. Сподіваємося, наші подарунки припали їм до смаку і надалі нас чекає не менш плідна робота.

Вирішили замовити сувенірну продукцію з логотипом у нас? Не варто чекати наступного Нового року! Попереду ще велика кількість свят, на які ви можете порадувати своїх клієнтів, партнерів і співробітників!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: