Нанесення логотипу на годинник – стильний і функціональний подарунок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Печать на часах

Наближається чергове свято або річниця? Що ж черговий раз подарувати важливому партнеру, шефу, співробітнику, або колезі? Думаю, у кожного в ящику валяється гора різних ручок, брелоків, календариків та інших стандартних корпоративних подарунків, а вдома чайний сервіз являє собою збір різних чашок з логотипами різних фірм.

І відразу виникає питання – чим же виділитися в цій низці однотипності?

Фірмові, подарункові годинники з логотипомМи вирішили відійти від стандартних бізнес сувенірів та запропонувати нашим клієнтам більш свіжі варіанти подарунків. Сьогодні ми поговоримо про один з них. Ми пропонуємо в якості подарунка презентувати вашому партнерові годинник з логотипом. Такий подарунок буде і приємним і корисним. Настінний годинник завжди стануть у пригоді як у великому офісі, так і в особистому кабінеті керівництва.

Виготовити годинник з логотипом можливо декількома варіантами. Найпростіший – нанесення логотипу за допомогою повноколірного друку. Дорожчий і довговічніший варіант – гравірування. А самий ексклюзивний варіант – це поєднання кількох видів пластику, індивідуальний дизайн, а відповідно унікальний бізнес-сувенір для вашого партнера.

Годинники з логотипом відносяться до серійних виробів. Мінімальна кількість замовлення – 10 шт. Ви можете зв’язатися з нашим менеджером, який допоможе вибрати потрібний для вас варіант, допоможе з дизайном, а також проконсультує з технічних і цінових складових питання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: