Виготовлення системи навігації для магазина в Києві і області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Навигация в магазине

Навігація в магазиніЗайшовши в будь-який магазин, ми побачимо різні види навігації. Вона може в вигляді звичайних наклейок в невеликому магазині, або цілим комплексом різноманітних елементів в гіпермаркетах і торгових центрах. Все це зроблено як для зручності покупців, так і для співробітників магазину.

Комплекс системи навігації по магазину може складатися з різних елементів, але найчастіше це покажчики, планшети і наклейки. Для виготовлення планшетів і покажчиків використовується ПВХ або композит. Після того як матеріалу додадуть необхідну форму і розмір, на нього наноситься повнокольорове зображення інтер’єрного або УФ якості. При друку наклейок також використовується широкоформатний друк на самоклеючій плівці. В деяких випадках зображення можна наносити за допомогою аплікації. Для того щоб зображення довше прослужило найчастіше його зверху ламінують.

Якщо ви вирішили замовити навігацію для магазину, зверніться до наших фахівців. Вони проконсультують вас і допоможуть прийняти вірне рішення. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Крім того, ви можете замовити виготовлення навігації для вашого магазину в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: