Виготовлення кубків з акрилу, пластику в Полтаві

Як до Вас звертатись?

Телефон

Кубки

Кубки із пластику, акрилуПідготовка до змагання або фестивалю це довгий і клопіткий процес. Потрібно продумати все до дрібниць: місце, учасників, конкурси, музику і багато чого іншого. Добре, але ж у конкурсах завжди є переможці, і їм покладаються призи. Що ж вибрати в якості призу? Ми з радістю допоможемо вам з цим завданням.

Кубки з пластику (акрилу) – це красивий і пам’ятний приз для будь-якого учасника. Йому можна надати будь-яку форму, за вашим бажанням та специфікою заходу. Кубок за перше, друге або третє місце, а може кубок за участь? Неважливо. Ми виготовимо будь-який кубок швидко і якісно, що б ви змогли насолодитися своїм заходом.

Замовивши акриловий кубок у нас, ви зможете сміливо викреслити один з пунктів свого плану. Зателефонуйте нам, або пришліть лист із замовленням на електронну адресу ceha.com.ua@ gmail.com.

А також ви можете замовити акриловий кубок в наступних містах Полтавської Області: Кременчук, Пирятин, Гребінка, Оржиця, Семенівка, Глобине, Хорол, Білики, Нові Санжари.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: