Виготовлення кубків, статуеток з пластику в Кіровограді

Як до Вас звертатись?

Телефон

Кубки

Кубок із пластикуКубок, виконаний з акрилу, прекрасно підійде як презент для будь-якого заходу, такого як фестиваль, конкурс, День народження, або будь-яке інше свято. Такому кубку можна надати будь-яку форму. За допомогою гравіювання або аплікації із самоклеючої плівки, також можна нанести будь-яке зображення, або текст. Таким чином ви отримаєте незвичайний і індивідуальний подарунок або приз.

Наша компанія багато років займається розробкою і виготовленням різних статуеток, кубків з акрилу. Команда з різнопланових фахівців, що працюють спільно, створюють унікальні кубки з акрилу. Використовуючи тільки якісні матеріали, ми виробляємо продукцію найкращої якості, що б ваші кубки не тільки радували свої зовнішнім виглядом, але й змогли довгий час служити пам’яттю про захід для того, кому він призначався.

Якщо вас зацікавила наша продукція, зверніться до наших професіоналів по телефону або електронною поштою, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Ви можете замовити кубки з акрилу в наступних містах Кіровоградської області: Світловодськ, Онуфріївка, Знам’янка, Олександрія, Новомиргород, Мала Виска, Новоархангельськ, Голованівськ, Гайворон, Ульяновка

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: