Контейнери для використаних батарейок – на захисті екології

Як до Вас звертатись?

Телефон

Контейнеры защитники

Контейнер для використаних батарейокНі для кого не стане новиною інформація про шкоду, як батарейок, так і акумуляторів викинутих на смітник, а не утилізованих належним образів. По правді кажучи, лякає. Речовини, з яких вони виготовляються, є смертельною отрутою, як для екології, так і згодом для кожного з нас. Потрапляючи в грунт і підземні води, в результаті вони потрапляють в наш організм, викликаючи різні хвороби, часто смертельні.

У нашій країні є завод, який знаходиться у Львові, що займається переробкою використаних батарейок та акумуляторів, все, що від нас вимагається, це зібрати їх, а не просто викинути в сміттєве відро. Оскільки батарейки є невід’ємною частиною нашого життя – годинник, що працюють від батарейок, пульт від кондиціонера, акумулятори в фотоапарат, які хоча можна зарядити, але і вони не вічні – найкраще відвести спеціальне місце для збору пристосувань, що вийшли з експлуатації.

Бокс для використаних батарейокУ той час як вся Європа вже довгий час робить все можливе, щоб уберегти навколишній світ від неминучого забруднення, ми тільки недавно почали переймати їх досвід. І нехай ми ще тільки на початку шляху, але головне, що ми почали. Спочатку у нас з’явилися урни для пластмасових пляшок, а останнім часом все частіше в громадських місцях стали з’являтися спеціальні контейнери для збору використаних батарейок і акумуляторів.

Коробка для використаних батарейокДля зручності можна виготовити спеціальний контейнер, в який клієнти і співробітники зможуть викидати використані батарейки. Залежно від потреб такий контейнер може бути різного розміру і форми, його можна створити згідно корпоративного стилю і тоді він стане прикрасою приміщення, а не безглуздою банкою в кутку. Ми розробили кілька варіантів розмірів боксів для збору використаних акумуляторів, а також стандартний дизайн, який можна легко замінити на ваш власний.

Для того щоб змінити світ, іноді вистачає просто змінити щось в собі. Ви можете почати правильно утилізувати батарейки, тим самим роблячи навколишнє середовище чистіше, а також подаючи приклад оточуючим вас людям.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: