Як вибрати табличку? Зовнішнє і внутрішнє застосування інформаційних табличок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Табличка

Часто ми бачимо табличку на дверях якогось кабінету, або на стіні житлового будинку і навіть не замислюємося, що це рекламний виріб. Виробництво різних інформаційних табличок один з видів діяльності нашої фірми. Всі види табличок умовно можна розділити на дві категорії

  • таблички для внутрішнього застосуванняінтер’єрні таблички;
  • таблички для зовнішнього застосуваннязовнішні таблички.

Найчастіше вони різняться тільки матеріалом, з якого виготовляються та інформацією, яку в собі несуть.

Серед табличок, які використовуються всередині приміщення, найчастіше зустрічаються:

  • таблички на двері кабінету на підприємстві, в школі, коледжі або іншому навчальному закладі;
  • офісні таблички;
  • пожежні таблички, які також можуть використовуватися зовні приміщення, як і таблички що щось забороняють, або таблички відеоспостереження, а також таблички по безпеці.

Табличка на двері з номером кабінетуВсередині приміщення таблички рідко піддаються впливам сил природи, тому для їх виготовлення можна використовувати будь-які матеріали. Ми радимо нашим клієнтам таблички з ПВХ, акрилу або двостороннього пластика. При цьому можливі різноманітні варіації з нанесення зображення. ПВХ добре поєднується з повнокольоровим зображенням або аплікацією із самоклеючої плівки. Акрил теж добре поєднується з такими способами нанесення зображення, але також можна виготовити табличку з акрилу з пласкорельєфними буквами. Така табличка буде мати візуальний об’єм і виглядає презентабельніше своїх побратимів. Крім того незмінним методом нанесення зображення є гравірування. Його можна використовувати при виробництві табличок з акрилу і двостороннього пластику.

Табличка в профілі, багетній рамціЯк інтер’єрні, так і зовнішні таблички можуть виготовляти із застосуванням профілю. Такітаблички в багетних рамках часто застосовують на фасадах навчальних закладів (шкіл, коледжів, університетів), а також як таблички в профілі для адміністрацій, бібліотек та інших структур. Профіль робить такі таблички більш помітними і запам’ятовуються. Кольорова гамма профілів різноманітна, але найчастіше використовують профілі золотого або срібного кольору.

Таблички, які ми зустрічаємо на вулиці, звичайно являють собою фасадні таблички. Вони можуть призначатися як таблички на будинок, або адресні таблички, маються на увазі таблички з назвою вулиць та нумерацією будинків.

Фігурна адресна табличка, будинковий знакЗовнішні таблички часто підвладні таким природним явищам як вітер, сонце, дощ, сніг та інші, тому вони повинні бути більш міцними, ніж таблички для внутрішнього використання. Найчастіше ми пропонуємо таблички з акрилу або композиту, ці матеріали більш стійкі до впливів атмосферних явищ. Для нанесення зображення рекомендується використовувати пласкорельєфні літери, або аплікацію з самоклеючої плівки 641 (дешевшою, але менш довговічною) серії, або 751 А (більш дорогий, але стійкий варіант) серії. Також можливе нанесення повнокольоровим друком, але він більше схильний до вигорання і виглядає менш привабливо, ніж аплікація і пласкорельєф. Одним з видів таблички з праскорельєфом можна назвати табличку з об’ємним логотипом, а серед нанесення зображення за допомогою самоклеючої плівки – табличка з гербом і прапором (хоча не виключений варіант пласкорельєфного нанесення такого зображення).

Крім того, з кожним днем зростає кількість інших видів внутрішніх і зовнішніх табличок. Ви можете зв’язатися з нашими представниками і замовити будь-яку необхідну вам інформаційну табличку. Щоб зробити замовлення ви можете скористатися формою зворотного зв’язку, або відправити свій запит нам на пошту: ceha.com.ua@gmail.com

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: