Виготовлення табличок для паркувальних місць

  Як до Вас звертатись?

  Телефон

  таблички для парковки, парковочные таблички, таблички запрещающие парковку, парковочные указатели, парковочные таблички, таблички парковочные, киев, черкассы, полтава, украина

  ПарковкаУ наш час все більше і більше машин з’являється на вулицях міста. Разом з ними з’являється велика проблема для власників автомобілів – паркувальні місця. За останні двадцять з гаком років в нашій країні сильно не морочилися цією проблемою, а варто було б. Паркувальні місця біля бізнес-центрів або інших офісних будівель вічно зайняті машинами відвідувачів, клієнтів або просто випадкових проїжджих, яким терміново знадобилося паркувальне місце. А що ж робити працівникам центру? Ось для цього і потрібні спеціальні таблички для парковки.

  Якими ж повинні бути таблички для паркувальних місць?

  В першу чергу вони повинні бути надійними. Мало кому сподобається, якщо його паркувальну табличку здує вітром, або вночі забере якийсь вандал. Тому ми подбали про те, щоб такі покажчики були стійкими, за рахунок бетонного блоку, розташованого біля основи.

  Паркувальна табличка, вказывник парковкиТакож важливо, щоб паркувальна табличка була помітною. Вона повинна показувати, що це місце для паркування зайнято. Для цього ми розробили таблички для парковки такого розміру, щоб їх легко можна було помітити з водійського сидіння. Крім того, можна урізноманітнити табличку яскравим і презентабельним дизайном, додавши на нього логотип компанії. Ви можете вибрати різноманітний розмір робочого поля таблички, щоб розмістити всю необхідну інформацію і оформити табличку згідно вашому смаку, або стилю вашої організації.

  Ну і останнє, але не менш важливе, такі паркувальні вказівники повинні бути зручними в експлуатації. Ми вже говорили, що для стійкості табличок для паркування внизу вони фіксуються бетонними блоками, крім цього переваги, це також дозволяє не кріпити табличку до асфальту. У той же час, при необхідності викликаної, наприклад, зміною паркувального місця, такий покажчик можна досить легко перенести в інше місце.ої організації.

  Такий простий і ефективний варіант вирішення проблеми з паркувальними місцями, як таблички з паркувальними місцями допоможуть позбутися від проблеми, яка вже багато років мучить автовласників.

   Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я (обов’язково):

   Ваш e-mail (обов’язково):

   Номер телефону:

   Повідомлення

   Прикрепить файл: