Дизайн та виготовлення креативних ростових фігур в Києві

Як до Вас звертатись?

Телефон

Ростовые фигуры

Ростова фігураДля чого взагалі використовувати ростові фігури? Відповідь проста – щоб залучити людей. Найчастіше ростовим фігурам надають форму мультяшного персонажа, тварини або персонажа кіно. Такі ростові фігури притягують погляд перехожих і змушують краще придивитися до вашого закладу. Їх можна використовувати як замість тротуарки, так і в поєднанні з нею. Таку ростову фігуру зручно використовувати як на вулиці, так і в приміщенні.

Ростові фігури виготовляються з різноманітних матеріалів, наприклад, ПВХ, акрил, композитні панелі. Якщо ростова фігура планується використовуватися в стоячому положенні, для її виготовлення також використовується металева труба, в якості каркаса. Зображення наноситься широкоформатного або ультрафіолетової печаткою, в залежності від місця розташування і бюджету.

Ви можете замовити ростову фігуру, або проконсультуватися з нашими представниками за допомогою зворотного зв’язку.

Крім того, ви можете замовити виготовлення ростової фігури в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: