Виготовлення іменних дипломів з акрилу в Києві і області

Як до Вас звертатись?

Телефон

Fast Company is the world's leading progressive business media brand, with a unique editorial focus on innovation in technology, ethonomics (ethical economics), leadership, and design.

Акриловый диплом, диплом из акрилаВсі люди люблять отримувати подарунки. А й справді, що може бути приємніше подарунка? Нічого. Хіба що тільки іменний подарунок. Адже коли на подарунку вигравірувано твоє ім’я, він стає більш цінним і значущим. Будь-яка людина, будь то колега, партнер, друг або член родини, все оцінять і назавжди запам’ятають подарунок з власним ім’ям.

Для іменного подарунка відмінно підійде іменний диплом з акрилу. На кольоровому, прозорому, молочному або дзеркальному акрилі або полістиролі, при допомогу фрезера наноситися гравірування з будь-яким текстом. Ми можемо надати акрилу будь-яку форму, яку ви розробите разом з дизайнером. Індивідуальний макет додасть виробу унікальність і неповторність.

Крім того, диплом з акрилу можна використовувати як приз в будь-якому конкурсі або на змаганнях. Такий диплом стане прикрасою будь-якої кімнати або офісу. Він естетичний і оригінальний.

Для того щоб замовити диплом з акрилу зв’яжіться з нами через форму зворотного звязку або зробивши індивідуальне замовлення.

Крім того, ви можете замовити виготовлення дипломи з акрилу в інших містах Київської області: Яготин, Переяслав, Кагарлик, Біла Церква, Сквира, Тараща, Ставище, Миронівка, Богуслав, Тетіїв, Бровари, Ірпинь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я (обов’язково):

Ваш e-mail (обов’язково):

Номер телефону:

Повідомлення

Прикрепить файл: